2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا به طرز عجیبی با این مستراح احساس راحتی میکنم .هرجا برم یبوست میگیرم😁😁😁😝😝😝😝😝 هیچی هم ند ...

خوش بگذرون

دلم خاس یبار بیام دسشوییتون😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
خوش بگذرون دلم خاس یبار بیام دسشوییتون😂

بخدا هیچی نداره😁😁😁😁سنگ دستشویی سبز مزخرفه حتی.دستشویی فرنگی دیواری گذاشتم، روشویی ساده اینه هم نداره ،فقط بزرگ و دل بازه 😂😂😂😂😂

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2731
بخدا هیچی نداره😁😁😁😁سنگ دستشویی سبز مزخرفه حتی.دستشویی فرنگی دیواری گذاشتم، روشویی ساده اینه هم ن ...

اصلا دسشویی باید دلباز باشه ادم با روحیه قوی کارشو بکنه😁

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
اصلا دسشویی باید دلباز باشه ادم با روحیه قوی کارشو بکنه😁

دقیقا😁😁😂😂😂😂

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

عمه من سه تا دختر داره کار شوهرشم جوریه ک دوسه شب شبکاره به من زنگ میزدن میگفتن بیا اینجا تنهاییم امشب بمون خونه ما منم اماده میشدم میرفتم  اون یه شب میشد یه هفته اخرسر مامانم زنگ میزد میگف لباسا و شناسنامتو با پست فرستادم خونه عمت 😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738