2726
عنوان

بچه های درگیر کرونا بیاین !

| مشاهده متن کامل بحث + 79867 بازدید | 96 پست
😐😐😐😐😐😐😐 😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😝😝😝😝😝

امضات

فقط😆😆😆😆😆😆

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امضات فقط😆😆😆😆😆😆

درس زندگیه😝😝😝😝😝

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2728
چی دروغه؟

کل خبرشون  دروغه بالای بیست نفر مردن مبتلا هم که معلوم نیست چند نفرن آخه یه پیرزن پیرمرد که از زیاد از خونه بیرون نمیرن سفر خارجی هم که نداشتن حتما اونام از کسی دیگه گرفتن چجور میشه پنج  نفر گرفته باشن؟؟

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
الان500نفرنفرمیان که بگن فامیل پرستاردارن که این تعدادروچندین برابرتوبیمارستان هادیدن جوری ملت فامی ...

دقیقا به

بعدم شروع میکنن مثه اون بنده خدا

به ایران و ایرانی

فحش دادن😝

سلام دوستان ، من کادر بیمارستانم نمیدونم این خبرا چقد صحت داره ولی از وقتی خبرش اومده از یه بخش غیر مرتبط بگیر تا همه ی پرستارا با ماسک و دستکش میگردیم اتفاق یه باره دیگه ، حالا شایدم واقعا اونا کرونا نباشن اما بهتره بهداشتو رعایت کنیم شما هم‌ میرین اماکن عمومی حتما ماسک بزنین و اینکه‌مرتب دستاتونو بشورین 

اصلا دکترها هم.به این نتیجه رسیدن ترس از بیماری کرونا از خودش بیماری بدتر وکشنده تر....من از دیشب تنگی نفس گرفتم از بس فکر کردم در موردش😭😭

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
الان500نفرنفرمیان که بگن فامیل پرستاردارن که این تعدادروچندین برابرتوبیمارستان هادیدن جوری ملت فامی ...

😂😂😂😂

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
تروخدا بگو که راسته😭 واست يه چيز ميخرم😭 😫😥😦

دوروغ میگه نمیدونم با چه هدفی این دوروغارو میگی استارتر ولی اگر کسی بخاطر حرفت بی احتیاطی کنه ایشالا گرفتار بشی .کرونا اومده خود تلوزیون ایرانم گفت بعد تو قم خود قمیا مبگن پنج شش نفرن دوسه تا تو شمالن یکی اراک اول اولم تبریز بوده صداش در نیومده تهرانم که داره اینا چرت میگن دیگه قم انقدر تابلو شد مجبورشدن بگن خودشون

2706