2733
2734
عنوان

بچه های درگیر کرونا بیاین !

79867 بازدید | 96 پست

🔺نمکی: تعداد مبتلایان قطعی کرونا در ایران ۵ نفر است

🔹وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در ایران پنج نفر است که شامل دو فوتی, دو بیمار بستری در قم و یک پزشک که از اراک به قم رفته است.

🔹حدود ۲۴ نفر دیگر مشکوک به کرونا در بیمارستان بستری هستند که بعد از مشخص شدن نتیجه آزمایش، وضعیت آنها به مردم اعلام می شود.

🔹پیش بینی وزارت بهداشت این است که اکثر این بیماران به ویروس کرونا مبتلا نیستند

🔹از نظر وزارت بهداشت افراد و بیماران تنفسی که با اتباع خارجی مراوده نداشته اند، مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا نیستند اما دو نفر سه روز پیش با علایم شدید عفونت تنفسی در قم مراجعه کردند که بلافاصله از آنها تست گرفته شد و مشخص شد که به ویروس کرونا مبتلا هستند و به علت شدت بیماری جان خود را از دست دادند

🔹از عده ای از افرادی که با بیماران فوتی مراوده داشتند دعوت کردیم و از آنها هم آزمایش گرفته شده اما فعلا موارد قطعی پنج نفر است/ ایرنا

@Akharinkhabar

اخبار کانال آخرین خبر موثقه

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪

حالا یه خبر اونده ک اون دونفر فوتی با ازمایش دوم متوجه شدن ک بر اثر کرونا فوت نکردن 

اولی یه خانم ۷۰ ساله بوده ک دوهفته به دلیل بیماری ریوی بستری بوده 

و دومی پیرمرد جانباز ۷۰ درصد شیمیایی بوده

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان500نفرنفرمیان که بگن فامیل پرستاردارن که این تعدادروچندین برابرتوبیمارستان هادیدن

جوری ملت فامیل پرستاردارن که ازجمعیت ایران پرستارهابیشترشدن

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2731
من ازصبح گلوم و گوشم‌یکم درد میکنه بدنمم ضعف میره همش حس کرونا گرفتم واقعا

منم اینطورم اما انشالله چیزی نیس

دروغه همین بنده خدا هم به زور ازشون تست گرفتن  

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

اصلا من از ترس همه رو شکل خفاش میبینم😁😁😆😆

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
دروغه همین بنده خدا هم به زور ازشون تست گرفتن  

چی دروغه؟

2738
حالا یه خبر اونده ک اون دونفر فوتی با ازمایش دوم متوجه شدن ک بر اثر کرونا فوت نکردن  اولی یه خ ...

تروخدا بگو که راسته😭

واست يه چيز ميخرم😭

😫😥😦

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
اسم کاربریت درنا هس منو یاد. کرونا میندازه

😐😐😐😐😐😐😐

😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😝😝😝😝😝

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
من نظرم اينه كرونارو بيخيال بيا از اين خوشمزه ها برن 😜😍🤩

نوش جووووون😋😋😋😋😋😋

تروخدا بگو که راسته😭 واست يه چيز ميخرم😭 😫😥😦

راسته/:

2706