2737
2734
عنوان

پریودم اعصابم بهم ریخته

289 بازدید | 23 پست

کلا اینجور مواقع میشم سگ هار کل اتفاقات بد زندگیم از کودکی تا الان تو مغزم رژه میرن اعصاب و روحیه برام نمیمونه حس خود نکبت پنداری میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ تو منی یا من توام

من از یه هفته قبلش وحشی میشم. سر همین خلبازیامم یه هفته س شوهرم باهام قهره!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2728
دقیقا منم اینطورم‌....  تازه ب غیر از اینا دوست دارم شوهرمو با چای کل تیکه تیکه کنم گوشتاشو چر ...

چرا واقعا؟

من دلم میخواد اونقدر بزنمش تا سیاه و کبود شه!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
آخ تو منی یا من توام من از یه هفته قبلش وحشی میشم. سر همین خلبازیامم یه هفته س شوهرم باهام قهره!

منم قبلا از به هفته قبل اینجوری میشدم دعوام میشد اما از بعد زایمانم یکمی نرمال تر شدم گاهی فقط همون روز سگ میشم

2738
منم قبلا از به هفته قبل اینجوری میشدم دعوام میشد اما از بعد زایمانم یکمی نرمال تر شدم گاهی فقط همون ...

برعکس من تا قبل از زایمانم اینقدر حاد نبود

از بعدش اذیتهای بچه هم انگار تشدیدش میکنه، یهو میبینم دو ساعته دارم سر همه جیغ میزنم! بعدس اصلا یادم نمیاد سر چی بوده و چیا گفتم حتی!

وای چه شیرزنییییی ایول   بابا آمریکاییا باید بیان از رو تو فیلم بسازن      

اره البته فقط نسبت ب شوهرم بیچارم این حسو دارم...  ازارم ب مورچه نمیرسه‌‌‌...ی روز ک پریود بودم شوهرم دوشاخه  جاروبرقی ک خراب شده بود رو برید من ی دفعه زدم زیر گریه گفتم چطور تونستنی سرشو مثل داعشیا ببری  .... شوهرم اومد نزدیک گفت چطور واقعا میتونی الکی گریه کنی لشکت میاد

حالا میکن ورزش کمترش میکنه

نمیدونم چرا من از ورزش متنفرم  

عجیب مقاومت میکنم در برابر ورزش کردن!

برعکس من تا قبل از زایمانم اینقدر حاد نبود از بعدش اذیتهای بچه هم انگار تشدیدش میکنه، یهو میبینم دو ...

نه من برعکس قبلا از یه هفته قبل بحث و جدل روز پریودی هم جنننگ خونین اما الان دیگه فقط یکم غر میزنم

2706