2726

به خاطر کلاسام بچمو چند بار پیشش گذاشتم هررررررررر دفه اسهال شد از بس بی ملاحضس 

شوهرم خوبه به فکرمه بهش جلو خودم میگه لوسش نکن کار خودتو بکن مامان دهن هر دومون وا میمونه 

من حوصبه رانندگی نداشتم ماشین بر نمیدارم دخترخونه بودم ماشین دستم بود ماشین شوهرم شاسی داره میترسمکاری شه بهم همش میگه بیییییییی عرررضه امشب من برداشتم رفتم دنبالش که بریم دور بزنیم بچم بغلش بود شیشه رو میداد پایین هوای سرددددد بهش میگم مامان جلن مریض میشه بده بالا میگه نه بزار هوا بخوره گفتم آلودس بده بالا داد زد باشه ملکههههه باشه اطاعت میشه 4 تا فوشم داد بچم بغلشه میگم داد نزن 

بهم گفت مانتوم بده براش 3 تا مانتو آوردم بهترین همشون پوشیده بعد میگه اه اه چقدر بوی ادکلنمیده خفه شدم... دست چگم تیر میکشه از دستش 

با دختر خالم سر یه موضوع بیاهمیت بحثمون شد آخرش همو بغل کردیم بعد به دختر خالم میگه شما که هیچ وقت دخترمنو محل نمیدین همیشه باهاش بدین اصلا شاخ درآوردم دخترخالم گفت آره من باهات اینجوریم؟؟؟ گفتم باز چی میگی مامان 

به خدا دیگه نمیکشم اینا موضوعات کوچیک بود گفتم نمیدونم چکار کنم

به بچه 2 ساله میگه تو هم مثه مامانت میشی 4 روز دیگه منو نمیخوای حالا من همش دارم بهش محبت میکنم از وقتی دخترم به دنیا اومده قشنگ روانی شده

خدایا مرسی❤️💋

حالم بده از دستش نمیتونم بخوابم

بین منو شوهرمو بین منو با همه خراب میکنه 

روابط اجتماعی خودشم خوب نیس به همه بد بینه و زندگیش خیلی بالا پایین داشته

دلم میخواد بترکه انقدر بدبختی کشیده میبینه من خوبم ارامش دارم یه جوری میشه

خدایا مرسی❤️💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رابطه تون دقیقا  عین مامانم و مادربزرگمه

مامانت که بعیده رفتارش تغییر کنه

خودت یه جوری تحمل کن دیگه

کمتر ببینید همو که بحثی پیش نیاد

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
حالم بده از دستش نمیتونم بخوابم بین منو شوهرمو بین منو با همه خراب میکنه  روابط اجتماعی خودشم ...

سعی کن محل نزاری و ارامش خودتو حفظ کنی شده بچتو بدی به همسایه نگه داره نده مادرت که انقدر غصه نخوری از دستش

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹

چه قدر بد صحبت میکنی راجع به مامانت دیدت خیلی بد و طلبکارانس

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
سعی کن محل نزاری و ارامش خودتو حفظ کنی شده بچتو بدی به همسایه نگه داره نده مادرت که انقدر غصه نخوری ...

چند بار خواستم بزارمش مهد وقتی خونه مامانم میزارم دلم میخواد بترکه ... کاش اینطور نبود ولی 2 سالش نشده مهد میترسم بزارم

خدایا مرسی❤️💋
2706