2737
2734
نه واقعا تموم شد،به خانوادمم گفتم

عزيزم به حرف مردم اهميت نده، بعضي وقتا دوستا حسودتر از بقيه ان، منم سر تر از شوهرمم ولي واقعا دوسش دارم، خانوادم مخالف بودن خواهرم ميگفت خاك تو سرت اين چيه، ولي وقتي با كسي آرومي و مثل دو تا رفيقين درس و كتابو و تفاوت تحصيلات بادت ميره من فوق ليسانسم شوهرم ديپلم، هنوز تو ايران مردم واسه هم دارن زندگي ميكنن، ببين كجا آرومي و آرامش روحي داري همونجا باش، به خدا زود دير ميشه، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزيزم به حرف مردم اهميت نده، بعضي وقتا دوستا حسودتر از بقيه ان، منم سر تر از شوهرمم ولي واقعا دوسش د ...

ایشونم بخاطر همین چرت وپرتای اطرافیان طرف و ول کرد حالا طرف دانشجوی پزشکی بوده فقط پول نداشته

😎😎😎
2738
همه چییییی،از همه چیز دارم میسوزم

ببخشید ولی خیلی بچه یی تعریفتم از عشق اشتباهه.بخاطر عشقت هیچ سختیی رو حاضر نشدی به جون بخری از دستش دادی حالا دنبال اینی که وای من بهتر بودم.😐😐😐😐

😎😎😎
ایشونم بخاطر همین چرت وپرتای اطرافیان طرف و ول کرد حالا طرف دانشجوی پزشکی بوده فقط پول نداشته

متاسفم واقعا به خاطر پول؟ عزيزم من ١٠ ساله ايران نيستم اينجا كه اومد فقط ٥٠ دلار تو جيبم بود شوهرمم همينطور ولي رفيق بودا مثل يه كوه پشتم ، با كار و تلاش زندگيمونو ساخنيم هم اينجا يه خونه بزرگ خريديم هم ايران مغازه تو بازار و آپارتمان و ويلا، به خدا منظورم پز دادن نيست ميخوام بگم از صفر به ١٠٠ ميرسي لا كسي كه خوشي و رفيقي، من كه نميشناسم و نميدونم چي شده ولي خودت تنها بدون دخالت و تاثير حرف اين و اون تصميم بگير، من با خواهرم كات كردم عوضش زندگيمو ساختم فقط يه بچه كم دارم كه از خدا ميخوام كمكم كنه

متاسفم واقعا به خاطر پول؟ عزيزم من ١٠ ساله ايران نيستم اينجا كه اومد فقط ٥٠ دلار تو جيبم بود شوهرمم ...

قابل توجه استارتر.بخدا من خودم وقتی ازدواج کردم شوهرم یه هزار تومنی پس انداز نداشت.تمام خانوادم مخالف بودن چه جنگ وجدالا که نکردم حتی کتکم خوردم اما پا عشقم وایسادم.الانم خداروشکر اوضامون رو به راهه سه تا هم بچه دارم.

😎😎😎

خاک تو مخت اسی خاک بقیه از سر حسودی تحریکت کردن .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
قابل توجه استارتر.بخدا من خودم وقتی ازدواج کردم شوهرم یه هزار تومنی پس انداز نداشت.تمام خانوادم مخال ...

خدارو هزار مرتبه شكر  عزيزم، هميشه نبايد دنبال لقمه آماده بود زندگي كه از صفر شروع شه دو طرف بيشتر به هم پايبندن و ارزش زندگي رو ميدونن

2706