2726

دیگه خوابم نمیبره بچمو گذاشتم رو مبل خوابیده خودمم نشستم بالا سرش ویگه احساس امنیت ندارم تو خونه..منتطرم هوا روشن بشه برم خونه مامانم

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...

بدنم ی حالیه ..لمس شده انگاری ..من فوبیای این حیوان بیشعورو دارم حتی اسمم میارم بدنم بی حس میشه ..الان چ غلطی بکنم

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به خاطر ی موش دیدن دنیا رو سرت آوار شد؟😐😐

اره بخدا نمیدونی تا چ حد میترسم و وحشت دارم ازش ..دیگه نمیتونم تو این خونه بمونم ای خدا این چ بلایی بود 😭😭😭

بخواب راحت بذار اونم بخوابه

دیشب حس کردم اما شوهرم زیر بار نرفت امشب دیگه دستش رو شد دقیقا دو شبه نخوابیدم 

اره بخدا نمیدونی تا چ حد میترسم و وحشت دارم ازش ..دیگه نمیتونم تو این خونه بمونم ای خدا این چ بلایی ...

درکت میکنم منم فوبی مارمولک و قورباغه و مار دارم 

اییییی باورت میشه اسمشونو اوردم حالم بد شد 

برقو روشن بذار خودتم بگیر بخاب....تو تاریکی بیشتر جابجا میشن

وای خدااااا اصلا حرف زدن از کاراشونم اشکمو در میاره ..ی برق روشن گذاشتم

خب چراغ روشن بزازی روی تخت یا ارتفاع بخابی ترس نداره

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2706