2726
عنوان

سلام خانما کیا طلادوسدارن بیاین

266 بازدید | 24 پست

امسال عقدم ولی چون پول برام جمع میشه فقط میخوام یه مانتو شلوار بگیرم لباس خییییلی دارم میخوام پولمو بدم ی النگو بگیرم نظرتون چیه?چون عقدم خرید حسابی کنم یا پس اندازش کنم براخودم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

آخه میگم مبادا پشیمون بشم ببینم همه کلی تیپ زدن و من هیچ منی ک ب اصطلاح تازه عروسم از طرفی میگم برا خونه خریدن پس انداز کنم طلا بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کار خوبی میکنی یه مانتوی تو چششششم بگیر انگار کل تیپت نو هست خخخخ

یه ست کامل میگیرم ینی ی تیپ کامل با کیف و کفش و مانتو شلوار وشال ولی تاپ و تونیک و شومیزو همه چی دارم بجای اونا میگم بگیرم

هر دو رو انجام بده چون اگع فردا روز بری سر خونه زندگی هی باید پس انداز و قناعت کنی با این اوضاع اقتصادی😄😄😄😄 پس االان هم لباس بخر هم طلا ک بعدا پشیمون نشی. در ضمن الان خرج خورد و خوراک و اجار ه نداری شوهرت دستش باز تره و مطمینا نه نمیگه هر چی بخوای 

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂

طلای سبک بگیر، با یه بخشیشم تیپ کم قیمت و شیک بزن 

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
تازه عروسی خوب بگیر انشاالله از بعدش پس انداز کن

مامانمم همینو میگه میگه سال اولیه ک ازدواج کردی همه نظرا رو توه ک ببینن عروس باکلاس خوشتیپی هستی یا نه براخودت تیپ بزن

لباس بخر.از الان به فکر خرید خونا و اینا نباش هم پیر میشی هم مردا این چیزارو یادشون نمیمونه و قدر نم ...

خواهرامم همینو میگن

2706