2737
2734

و برعکس!

هرکی پسر باز تر بود تو دوره نوجوونیش الان ی کیس خوب و پایبند داره

ولی من که سر ب زیر بودم همیشه و پیشنهاد هیچکیو قبول نمیکردم اولین تجربه ی دوستیم تو ۲۱ سالگی بود ک یارو یه ادم عوضییییییییی دروغگوووو هرزه بود!!!! 

چرا ادمای عوضی میان سمت دخترای بی تجربه؟

کثافت هی میگف من شیفته ی خانومی و پاکی و اروم بودنت شدم 

بعد فهمیدم همزمان ب صدنفر دیگه م پیشنهاد داده بود حیوووووون

تعادل باید برقرار شه دیگه  

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

بنظرم چون اونی که توزندگیش دختر یاپسر زیاد دیده شناخت بیشتر نسبت به جنس مخالفش داره برا همین ادم زندگیشو بهتر میتونه انتخاب کنه😑 البته بنظر من 

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شکارچیا بلدن چی شکار کنن دختر پسر هم نداره ... فک کردی دختری ک هفت خطه میره با پسره هفت خط از هزار قدمی میفهمن کی چیه چیکاره اس ...

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2738