2726
آخه بچه هم‌نیستم شاغلم با پول خودم خیلی وسایلمو خریدم ولی پدرو مادرم خیلییی پشتیبانم بودن از جهت مح ...

بعد عروسی قرار نیس دیگه نبینی شون که

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میدونم چی میگی من اوایل که عروسی کرده بودم همش گریه میکردم اما شوهرم نمیزاشت الانم اینطوریه باز بهتر شدم زمان خودش همه چیز رو حل میکنه ولی خونه پدرومادر یه چیز دیگه است

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
ببخشید عزیزم نمیخواستم ناراحتت کنم اما میخواستم بگم شرایطم بدتر از شما هستش 😢 مرسی قداتشم . انشالل ...

چه حرفیه عزیزم

ان شاءالله همسرت قدرتو‌خوب‌بدونه دعا کن منم‌حسم بهتر‌بشه دیدم مثبت بشه دلم مث سیر و سرکه میجوشه اینقد حرص خوردم موهام همه ریخته آرایشگر‌بهم‌گفته باید اکستنشن‌کنی دعا کن برام 

آخه بچه هم‌نیستم شاغلم با پول خودم خیلی وسایلمو خریدم ولی پدرو مادرم خیلییی پشتیبانم بودن از جهت مح ...

منم مثل تو بودم خیلی مامانم بهم وابسته بود داداش کوچیکم که خیلی بهم وابسته است هرروز باید برم خونه شون

کاش همینطور که میگی باشه توروخدا دعا کن پشیمون نشم 😢😢

فقط بخاطرر مادرشوهرت اینجور شدی؟

با سیاست میتونی بهترین زندگیو داشته باشی 

توکل بخدا کن سوره یس و ایه الکرسی بخون و از خدا بخا کمکت کنه و توسل ب ایمه

بشرطی هیچی نشه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
منم مثل تو بودم خیلی مامانم بهم وابسته بود داداش کوچیکم که خیلی بهم وابسته است هرروز باید برم خونه ش ...

واي عزيزم مثله هميم😔داداشم١١سالشه يه روز كاري پيش بياد نرم زنگ ميزنه وبايد كلي نازشو بكشم مامان بابامو كه نگو.هروزززز از سركار ميام اول ميرم اونجا بعد خونه خودم.٦ماهه عروسي كردم

واي عزيزم مثله هميم😔داداشم١١سالشه يه روز كاري پيش بياد نرم زنگ ميزنه وبايد كلي نازشو بكشم مامان باب ...

من ۱سال و چند ماهه خیلی زود میگذره خیلی

به شدت توصیه میکنم عروسی رو عقب بنداز. تا نتونستی از لحاظ عاطفی از خونواده جدا بشی و همچنین اطمینان حاصل کنی با طرفت خوشبخت میشی ازدواج نکن. مشاورتم عوض کن. ازدواج شوخی نیست با ایشالا و ماشالا هم حل نمیشه. خیلی از زنها دارن تو بدبختی زندگی میکنن. تا اطمینان پیدا نکردی عاشق اون مردی ازدواج نکن باهاش. از فیدیبو فایل سخنرانیهای هولاکویی رو در مورد ازدواج و باید و نباید های زندگی زناشویی و حرمت نفس و...بگیر و گوش کن.

قاطی کردم حس میکنم قبلا بیشتر‌دوسش داشتم‌نمیدونم انگار یکی اومده آرامشی که داشتمو بهم بزنه عروسی‌بر ...

شیطان بعد از ازدواح تمام تلاششو میکنه ک زوجین رو از هم سرد کنه!این حربه شیطانه

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪
من دقیقا روز عقدم با گریه رفتم محضر 🙄  ولی الان ب گذشته برمیگردم بازم همین زندگی رو انتخاب می ...

دقیقا همینه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪