2737
2734
همش طبیعیه قبل عروسیم  ۴ جلسه مشاوره رفتم میخواستم همه چی و بهم بزنم از آینده می ترسیدم حتی روز ...

پس اینهمه عروس و داماد که ذوق دارن چی؟

بهشون حسودیم میشه

ما خاطرات خوبی باهم داریم‌اگر مادرش گند نزنه تو حالمون البته شوهرم بدغذا و لوس هم هس ولی خیلی مهربونه جدیدا تو حیطه مالی بهم راستشو نگفته و من تازه فهمیدم 

طبیعیه عزیز

منکه خواستگار میاد منتظر جواب میشن حس تورو پیدا میکنم دیه وای بحال عقد شدن و زیر سقف رفتن😅

اکثرا حتی همون لحظه عقد پشیمون میشن که نکنه اشتباه میکنن و فکر آینده و مسئولیت و هزار چیز دیگه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قوی باش نمیدونم رفتار مادرشوهرت عادیه یعنی؟ هدیه هایی که خودشونم واست خریدن ندادن بهت شاید میخواد روز عروسی بده کلا نوبره این مادرشوهر مگه خودش نیومده خواستگاری

دیگه کم نمیارم 
نمیدونم چیکار کنم حس میکنم ازدواج برای من یه چیز‌اشتباه بود با خودم‌میگم چرا این غلطو‌کردم خاک تو س ...

با خودت صادق باش

فردا الان هم نه، رو برگه بنویس خواسته هات از آینده چیه؟ ازدواج چقدر خواسته هات رو برآورده میکنه. دوست داری همسرت چه ملاک هایی داشته باشع. طرف دیگه برگه هم صادقانه خوبی ها و بدی های همسر فعلی ت رو بنویس

تا آخر عمر نمیتونی پیش خلنواده بمونی بالاخره باید مستقل بشی

ولی استرس قبل ازدواج طبیعیه. داری یه مرحله از زندگی ت رو میبندی و وارد یه فازی میشی که هیچ شناختی نداری ازش

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2728
شوهرتو دوس داری؟

قاطی کردم حس میکنم قبلا بیشتر‌دوسش داشتم‌نمیدونم

انگار یکی اومده آرامشی که داشتمو بهم بزنه عروسی‌برام این‌حسو داره مامان و بابام خیلیییییی هوامو دارن عمرا همسرم اینجوری باشه

طبیعیه عزیز منکه خواستگار میاد منتظر جواب میشن حس تورو پیدا میکنم دیه وای بحال عقد شدن و زیر سقف رف ...

من دقیقا روز عقدم با گریه رفتم محضر 🙄 

ولی الان ب گذشته برمیگردم بازم همین زندگی رو انتخاب میکردم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
پس اینهمه عروس و داماد که ذوق دارن چی؟ بهشون حسودیم میشه ما خاطرات خوبی باهم داریم‌اگر مادرش گند ن ...

مردا دوست ندارن همه وضعیت مالیشونو از اول بگن به مرور همه چی و می فهمی 

خیلیا مادر شوهر دخالت کن دارن اما زندگیشونو میکنن شوهرو به خودشون وابسته میکنن نگران نباش توکل کن بخدا 

2738

عزیزم این حس دوری از پدر و مادر اویل ازدواج طبیعیه منم اوایل سختم بود پمیتونستم تصور کنم اما دیگه عادت میکنی و اتفاقا خونه خودت شاید حتی راحت تر هم باشی اگر مشکل جدی تو روابطت با همسرت و خانوادش نیست این نگرانی ها طبیعیه و تا حدودی همه دارن اما اگر مشکل جدی وجود داره باز هم برو مشاوره

با خودت صادق باش فردا الان هم نه، رو برگه بنویس خواسته هات از آینده چیه؟ ازدواج چقدر خواسته هات رو ...

آخه بچه هم‌نیستم

شاغلم با پول خودم خیلی وسایلمو خریدم ولی پدرو مادرم خیلییی پشتیبانم بودن از جهت محبت و احساسی فووولم کردن یه وقتایی شوهرم میگه چته بهم برمیخوره و ناراحت میشم اصلا ظرفیت ندارم حتما اینکاری که گفتی انجام میدم فقط میخوام زمان بگذره ...همش تو ذهنم دارم‌جشنو‌بهم‌میزنم و فرار میکنم در این حدم😭😭😭😭

عزیزم منم 24 سالمه 3 ساله ازدواج کردم و شهر غریب زندگی میکنم . پدرمم  تازگیا فوت شده . دلتو بذا ...

عزیزممم با حرفت کلی دلم شکست اشکم‌دراومد😭😭😭

الهی سایه مادرت بالا سرت باشه پدر ومادر فرشته ان...من‌از‌خدا خواستم عمرمو بهشون بده هر چقد از عمرم مونده چون همه چیشونو پای من گذاشتن

گذراست عزیزم دلتنگی برا مامان باباته

نترس ایشالا خوشبخت باشی

سیاست بخرج بده

فقط هیچوقت بد ننشو ب شوهرت نگو جلوش همش تعریفش کن و بگو دوسش دارم و جلو شوهرت تعارفش کن

پشت سرشم فحشش بده😂

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
عزیزممم با حرفت کلی دلم شکست اشکم‌دراومد😭😭😭 الهی سایه مادرت بالا سرت باشه پدر ومادر فرشته ان...م ...

ببخشید عزیزم نمیخواستم ناراحتت کنم اما میخواستم بگم شرایطم بدتر از شما هستش 😢

مرسی قداتشم . انشالله خدا پدر و مادرتو حفظ کنه ❤❤

اره واقعا پدر و مادرها فرشته ان هیچوقت عشق پدر و.مادرها نسبت به بچه هاشون با عشق زن و شوهر قابل قیاس نیست ... چون ارزش عشق پدر و مادر نسبت به فرزند خیلی بالاتره❤

2706