2737
2734
عنوان

هیچ‌چیز زندگیم سر جاش نیست

139 بازدید | 4 پست

شوهرم از صبح که میره سر کار تا شب هشت و نه و حتی گاهی بیشتر مثلا یازده سر کاره بعد من معمولا میرم خونه مامانم بوم به شدت بازیگوشه و از اوناست که تمام وقت باید باهاش بازی کنی تمام خونم از وقتی به دنیا اومده نامرتبه و هر چقدرم تمیز میکنم دوباره میریزه بهم البته منم اذیتش نمیکنم چون بچست از یه طرفم نصف خونمون وسایل کار شوهرمه و اصلا خونمون شبیه کارگاهه تا خونه اصلا احساس میکنم زندگی طبیعی و روال روزمره ندارم خیلی سختمه

چند سالشه کوچولوتون؟

نمیتونی چند ساعت تو روز بذاری مهدکودک؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
چند سالشه کوچولوتون؟ نمیتونی چند ساعت تو روز بذاری مهدکودک؟

یک سال و هشت ماه.نه به مهدکودک اعتقاد ندارم زیادم طاقت دوریم‌نداره قبلا چند ساعت میذاشتم خونه مامانم هفته ای یکی دوبار اما الان همونجا هم نباشم بهانمو میگیره مخصوصا به شیرم خیلی وابسته شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک سال و هشت ماه.نه به مهدکودک اعتقاد ندارم زیادم طاقت دوریم‌نداره قبلا چند ساعت میذاشتم خونه مامانم ...

خب زوده برای مهدکودک. ببرش این خونه های بازی. دوسه ساعت بازی کنه خسته بشه

سن وابستگی و اضطراب جدایی ۱۲ تا ۱۸ ماهه. کم کم باید بهتر بشه

اگه پسره باید حتما یه مدتی از روز رو با پدرش بازی کنه 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2728
خب زوده برای مهدکودک. ببرش این خونه های بازی. دوسه ساعت بازی کنه خسته بشه سن وابستگی و اضطراب جدایی ...

باباش مگر چقدر خونه‌هست که باهاش باشه؟البته باشه و بتونه وقت میذاره اما زیاد نیست بچم‌خیلی دلتنگ‌باباش میشه از صبح که بیدار میشه سراغشو میگیره حالا فردا مثلا جمعه هسن دوباره شوهرم میگه باید بره سرکار اعصابم ریخت بهم