2737
2734
عنوان

کرم پودر محبوبتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من پوستم معمولیه چربیش مناسبه و بعضی وقتا جوش میزنم و حساسه پوستم تازگیا هر کرم پودری که میگیرم رو پ ...

بمن توضیح بده منظورت از نمیشینه چیه؟ درضمن عزیز دلم اگر پوستت جوش میزنه شاید مختلط هست نه کاملا نرمال

آیا بعد چند ساعت برق میفته؟

یا همون اول نشست خوبی رو صورتت نداره؟ یا رو پوستت کرم ترک ترک میشه؟ دقیق توضیح بده چه اتفاقی میفته تا راهنماییت کنم

قیمتش که بالاست ولی ارزش داره

من گرفتم دادمش زن پسر عمو مامانم 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
2738
بمن توضیح بده منظورت از نمیشینه چیه؟ درضمن عزیز دلم اگر پوستت جوش میزنه شاید مختلط هست نه کاملا نرما ...

من پنج سال جوش زدم واسه بلوغ الان بخاطر اصلاح صورتم جوشای ریز میزنه قبلا صورتم مخصوص روی بینی و چانه و گونه هام چرب میشد و برق میوفتاد اما الان خیلی کم پیش میاد و در اون حد نیست کرم رو پوستم حالت ترک ترک داره 

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
من پسرم ولی گلدنرز در مغازه دارم خیلی مشتری هام راضی ان‌.

قیمتش؟خط چشمش که عالیه تقریبا۸ساله استفاده میکنم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
بمن توضیح بده منظورت از نمیشینه چیه؟ درضمن عزیز دلم اگر پوستت جوش میزنه شاید مختلط هست نه کاملا نرما ...

نامزدم میگه بلد نیستی ارایش کنی بهش میگم پوستم خوب نیست که کرم پودر رو صورتم بد نمایان میشه و یه جورایی بعد زدن کرم پودر وقتی که مدتی ازش بگذره یه حالت بد میگیره مثل اینکه کرم جذب پوست بشه و یه حالت بد به پوست بده و صاف نباشه سطح پوست

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
من پسرم ولی گلدنرز در مغازه دارم خیلی مشتری هام راضی ان‌.

ی مدت استفاده میکردم عالیه 

الان گاش استفاده میکنم

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
من پنج سال جوش زدم واسه بلوغ الان بخاطر اصلاح صورتم جوشای ریز میزنه قبلا صورتم مخصوص روی بینی و چانه ...

ببین عزیز دلم علت ترک افتادن کرم پودر میتونه چندتا دلیل داشته باشه:

خشک بودن پوستت(که باید آبرسان و مرطوب کننده بزنی) یا چرب بودنش(اگه چرب باشه حتما پرایمر بزن)

لایه برداری نکردن از پوستت

کرم متناسب پوستت رو استفاده نمیکنی

و در نهایت شما قدم اول باید جوش هاتو نمیگم درمان!!!! ولی کنترل کنی 

بعدشم اینکه صورتتو چجوری اصلاح میکنی هم خیلی تاثیر داره

2706