2726
عنوان

سلام خانما یه لحظه بیایید

150 بازدید | 20 پست

دوستان من به دعای دیگران خیلی اعتقاد دارم .توروخدا واسم دعا کنید تا عیدحاجتموبگیرم.منم دارم میرم نمازشب بخونم واسه همتون دعا میکنم،واسه گرفتن حاجتم یه صلوات بفرستین،ممنونم

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

منم دعاکن🌼🙏

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرستادم. اگه ممکنه منو دعا کن سر نمازت. اوضاعم آشفته شده

چشم حتما

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2728
عزیزم منم صلواتمو فرستادم منم دعا کن خواهشا دلم خونخ😭😭❤

چشم واسه همتون دعا میکنم

فرستادم فقط دعاکن این کروناازایران ازبین بره

ممنونم...انشالله که میره

2706