2733
2734
عنوان

عشق یک طرفه☹بیاین کمگ

316 بازدید | 39 پست

بچ ها این تاپیکو ازطرف یکی از دوستام زدم عاشق یک پسری هست که پسره ابجی صداش میکنه و رفتارش با دوستم خیلی خیلی معمولی و خالی از عللقه ست ولی این دوست من تمام فکرش اونه ☹☹☹دلم میسوزه

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه حس بدی میتونه باشه!!!

فک کن!

بهت بگه آبجی😑

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2738

منم درگیرشم،متاسفانه ی حس بچگونم نیس خیلی تلاش کردم بپره از سرم میترسم هیچوقت فراموش نکنم

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706