2733
2734
عنوان

مردی که قبل از ازدواج...

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 33 پست
دخترباز بوده ؟الان‌چی ؟ وفاداره؟

نه فقط با یه نفر بوده 8 سال

منم مطمئن نیستم که رابطه داشته یا نه حدس میزنم که داشته

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرتونه؟

خواستگارمه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2728
اره عزیزم 😂😂بله بهش اعتماد کامل دارم هزاران بار امتحانش کردم گوشیشم چک میکنم هر از گاهی خیالم راحت ...

ب دختر باز بودنش میخندی    ببین ب چن نفر قول ازدواج داده دل چن نفرو شکستع بعد میخندی   

همسرم دلیل من است. 💜🌱
خودش گفت 8 سال و اینا رو؟؟

همه اینو در موردش میدونن از خودشم پرسیدم تایید کرد

2738
خواستگارمه

از فکرت این چیزا رو بیرون کن کمتر پسری هستن ک قبل ازدواج تجربه رابطه نداشته باشن

مهم اینه ک شما آرامش اصلیو بش بدی اون اگه میخاست ک خب میرف همونو میگرف دیه

همسرم دلیل من است. 💜🌱

اگر عاشق دختره بوده بله ممکنه هنوز وابستگی جنسی به اون دختر داشته باشه 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
همه اینو در موردش میدونن از خودشم پرسیدم تایید کرد

عزیزم به نظرم حتما هردو پیش یه روانشناس برین برا مشاوره قبل ازدواج که مطمئن شی رابطه قبلی براش تموم شده.اینکه از ذهنش بیرون رفته باشه خیلی مهمه ساده نگیر.بحث فیزیکیش که باور خنده داریه ولی ذهنی حتما پیگیر باش بش فکر میکنه یا نه 

ب دختر باز بودنش میخندی     ببین ب چن نفر قول ازدواج داده دل چن نفرو شکستع بعد میخندی &n ...

خب من چیکار کنم ؟؟به گفته ی خودش اتفاقا از همون اول بهشون میگفته ک قصدش چیه اونا هم قبول میکردن دیگه این وسط جفتشون مقصر بودن 

خب من چیکار کنم ؟؟به گفته ی خودش اتفاقا از همون اول بهشون میگفته ک قصدش چیه اونا هم قبول میکردن دیگه ...

اها خب اگه دوطرفه بوده ک پس هیچی

من از گذشته همسرم باخبرم گذشته پاکی داشته طبق شنیده هام و گفته های خودش ولی همیشه استرس دارم نکنه اشتباهی کرده باشه تاوان پس بدیم 😞😞😞

همسرم دلیل من است. 💜🌱
اها خب اگه دوطرفه بوده ک پس هیچی من از گذشته همسرم باخبرم گذشته پاکی داشته طبق شنیده هام و گفته های ...

ایشالا ک همچین چیزی نیست عزیزم ، هر ادمی اخلاقش ی جوره راستش من دوس داشتم با همچین شخصی ازدواج کنم و الانم راضیم از انتخابم 

ایشالا ک همچین چیزی نیست عزیزم ، هر ادمی اخلاقش ی جوره راستش من دوس داشتم با همچین شخصی ازدواج کنم و ...

خداروشکر انشالله همیشه خوشبخت بمونی ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2706