2726
عنوان

مردی که قبل از ازدواج...

531 بازدید | 33 پست

مردی که قبل از ازدواجش با دختر دیگه‌ای رابطه داشته چند بار با همون یه دختر..

بعد ازدواجش با کس دیگه‌ای، رابطه جنسی با همسرش رو همیشه با رابطه ای که قبلا داشته مقایسه میکنه..

کلا نگاهش به بدن خمسرش همیشه با مقایسست؟

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بستگی به ادمش داره

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری میخای قبول کنی ک قبلا با یکی بوده حالا زنش بشی ؟ وقتی جریانو میدونی ! اگه نمیدونستی حرفش جدا ب ...

واقعا ادم وقتی عاشق میشه کور میشه چشمش

الان  انگار هیچی نمیفهمم بدجوری دلبستش شدم😔

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
نه مگر این ک عشق و علاقه آتشین بینشون بوده باشه

عشق و علاقه آتشین 7 ساله بینشون بوده😥

2706