2410
2553
عنوان

پیشگیری تنها راه است

233 بازدید | 9 پست

لطفا جای این بهم پریدنها و پاچه هم دیگ رو گرفتن و قاطی کردن قیمه ها با ماستا و گیس هم دیگ رو کشیدن این تصاویر رو منتشر کنید و فرهنگ رعایت بهداشت رو جا بندازید 

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

تاپیک اخر منم همین موصوعو کاملا توصیح داده

ببینید بد نیست

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار کنیم کسی بچمونو نبوسه؟

علنا بهش بگو نکن 

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2456
تاپیک اخر منم همین موصوعو کاملا توصیح داده ببینید بد نیست

حتما میبینم دوستم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
چیکار کنیم کسی بچمونو نبوسه؟

رک و راست بگو...من گفتم و کسی بوسش نمیکنه میدونن بدم میاد

2714
بهشون برمیخوره مخصوصا قوم الضالمین

به درک

به کلیه چپت

بذار بخوره

برخوردن به اونا از سلامتی بچت که مهم تر نیست

حتما میبینم دوستم

مرسی از مطلب مفید💝