2726
بره بمیره بابا هلفته الدنگ خیانتکار

چی میگی حالت خوبه؟دارم میگم ایشالا همونطور که انتظار داری بشه متاسفم برات واقعا

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فال ت اروت خیلی درسته 

این هلفته نزدیک یساله گورشو گم کرده انشاالله برنگرده الدنگ 

بعد این میگ پشیمون میشه از رابطش 

ای پشیمونیش بخوره فرق سرش زندگیمو خراب کرد 

دل دلستری

ب شما فحشی دادم؟؟؟ من میخوام بگن مرده

ببخشید من عذر میخوام فکر کردم نوشتی برو بمیر😐

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
از دست این مردای خیانتکاره عووووضیییی 

چی بگم والا ایشالا همه جیز باب میلت بشه😢