2737
2734

منظورم اینکه خیلیا توی زندگی از رفتاری یا زندگیشون ازیکی الگو میگیرن یا جمله ای باعث میشه توی زندگی پیشرفت کنن .

مثلا من یکی از پسرعموهام ک پسر وسط بود ازاول زندگی هیچی نداشت بعداز عروسیش با اینکه زنش تازه عروس بود و جهاز خوب رفتن توی یک خونه خیلی معمولی ارزان قیمت زندگی کردن مستاجری.

پسره یه وقتی اگه حتی نون میخرید واسه خانواده باباش یعنی عموم بدون خجالت میگفت مامان مثلا ۴ تا نون خریدم بی زحمت پولشو بده وزن عموم اینا خیلی بهشون بر میخورد ک حتی پول نون رو ازشون میگیره ک ناچیزه

چند سالی گذشت زنش هم با اینکه تازه عروس بود فقط لباس های ک داشت رو مصرف میکرد هرعروسی ک میرفت 

خلاصه کم کم اوضاعشون خوب شد و همون پسر عموم زودتر از بابا،داداش اول وکوچیکش تونست یه خونه عالی وبزرگ بدون قرض بخره کم کم زنش هرمجلس یه لباس شیک تنش بود و هروز ب طلاهاش اضاف میشد.

دیگه ب حدی رسید ک مثلا واسه برادرزنش انگشترکادو عقدواسه  عروس خرید چون عروس دخترخواهرش هم بود ..همزمان زنش هم ازیه انگشترخوشش میاد بدون چون چرا واسه زنش هم‌میخره‌!!!!

واما عموم اینا ب پسرشون خیلی افتخار کردن ک وقتی دیدن ک حداقل بیشتراز داماد وبچه های دیگش این پیشرفت کرد هم خونه عالی ماشین نو زنش هرمجلس یه لباس لاکچری وپراز‌طلا

شغلشم کارگرساختمانی ک اون زمان ۵ تا ۱۰ هزار نسبت ب کارهای دیگه پولش کمتر بود ولی دایمی بود.

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

اگه شما هم ازاین ادما دور وبرتون دیدین بگین یا جمله ای ک روتون تاثیر گذاشته 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

البته اینم بگم از بچگی ک یادم میاد همین پسر عموم همیشه جمعه ها میرفت با زن وبچش بیرون وهیچ وقت از تفریحشون نزد اگه خیلی پول نداشتن ازخونه غذا درست میکردن میرفتن بیرون پارک و...میخوردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نفهمیدم الان پسرعموتون چطوری متحول شد. از کی الگو گرفت

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
من نفهمیدم الان پسرعموتون چطوری متحول شد. از کی الگو گرفت

من ازپسر عموم توی زندگیم الگو گرفتم اون با پشتکار و خودشون پیشرفت کردن

من از خانواده شوهرم الگو میگیرم تو زندگی چون اونا هم مثل پسر عمو شما بودن الان میلیادر شدن

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

به قول معروف من تنها انگیزه م برای موفقیتهام مادرشوهرم بوده

چون هرکاری کردم تا فقط چشمش در بیاد  

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2738
من از خانواده شوهرم الگو میگیرم تو زندگی چون اونا هم مثل پسر عمو شما بودن الان میلیادر شدن

من اوایل عقدمون راجب همین پسرعموم ب شوهرم گفتم اینارو خیلی روش تاثیر گذاشت و تصمیم گرفتیم انشالله ما هم بتونیم مثل اون توی زندگیمون پیشرفت کنیم یکجورایی شد الگوی زندگیمون الانم خداروشکر خیلی از زندگیمون راضی هستیم و از بقیه ک همزمان با ما ازدواج کردن یک قدم خداروشکر جلوتریم

به قول معروف من تنها انگیزه م برای موفقیتهام مادرشوهرم بوده چون هرکاری کردم تا فقط چشمش در بیاد &nb ...

خخخخخخ 

عزیزم سعی کن از کسایی ک با تو همزمان ازدواج کردن هیچ وقت عقب نمونی بهترین رقایت همینه

بچه ها یکبار یکم با دوستم درد دل میکردم یکم ناامید بودم یک جمله ای گفت ک کلا توی ذهنم حک شد وخیلی تاثیر گذاشت توی زندگیم .

گفت 

هیچ وقت ناامید نباش این شیطانه ک ناامیده همش 

یا گفتم فللن کار سخته و....

گفت 

هیچ کس از شکم مادر یاد نگرفته اگه بخوای حودت  وتلاش کنی مطمین باش موفق میشی همینایی ک کاری رو بلدن از شکم مادریاد نگرفتن اونا هم یه روز ی بلد نبودن

داداشم یه روز گفت حیف این قدت نیست لاغرتر بشی استایلت عااالیه منم تصمیم گرفتم لاغر بشم البته همیشه غیر مستقیم از قدم تعریف میکرد منم خدایی خیلی چاق شده بودم و یه تصمیم اساسی گرفتم برا لاغری

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
داداشم یه روز گفت حیف این قدت نیست لاغرتر بشی استایلت عااالیه منم تصمیم گرفتم لاغر بشم البته همیشه غ ...

اره واقعا گاهی حتی یک کلمه خیلی یهو تاثیر میزاره و ادم ب خودش میاد و کلی انگیزه میگیره🤩