2726
عنوان

خانمای حدود 25 تا سی سال اینا چی میزنید برای

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 77 پست
من موهامو مشکی کردم شده عین اسکاج حالتشو از دست داده ماسک مو چی بخرم

من جدیدا ی ماسک مو گرفتم اسمش رو یادم نیست توی حمومه برم اونجا بچه هام بیدار میشن ولی روغن آرگان مخصوص موهم گرفتم بعداز حموم میزنم ی کپسولایی هست سفیدرنگه کراتینه بگیر بعد از رنگ مو چن روز به موهات بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینی که میگم خودم استفاده نکردم ولی یکی از آشناهام به پوستش میزد سنش خیلی بالا بود نوه داشت ولی موستش خیلی شاداب و بدون چروک بود.

رازشو بما گفت که هرشب قبل خوای روغن بادوم به صورتش میزنه و صبح میشوره..فکرمیکنم گفت روغن بادوم تلخ!

روغن آرگان بزنم به موهام درست میشه 

تنهایی فک نکنم جواب بده شامپو خوب ماسک موی خوب هم میخواد دوستم از اون قرص کراتینا زده میگه خیلی خوبه بعداز رنگ منم گرفتم ولی موهام رو هنوز رنگ نکردم واسه عید رنگ کنم میزنم ارزونم هست دونه ای ۳ تومنه 

2728
عزیزم این روغن حیوانی هست تهیه شده از گاو. خوراکی هست. کاملا طبیعی  تا کرم خیلی فرق میکنه م ...

خب از کجا میشه تهیه کرد .

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند
عزیزم ضد افتاب بایودرما رنگیه؟ راضی هستی!چنده قیمتش؟

اره هم برنزه داره هم روشن بسته به رنگ پوست و سلیقه خودتونه من ۱۱۰ گرفتم ی ضد افتابم دارم درصدش بالاس تابستون اونو میزنم svrاسمشه اونو گرفتم ۱۵۷ اونم رنگیه البته اون از بایودر بهتره ولی من بایودر زمستون میزنم spfکمتراز اون یکیه اونو تابستون که افتاب تنده میزنم

مصرفش هرروزه؟  و تا چند وقت

فرقی نداره هرروز یا یه روز درمیون ماساژ بده صورتتو باهاش 

اون ماسکه هم که با ماست و آبلیمو بود هفته ای دو یا سه بار

هردو تا یک الی سه ماه 

هرچی مدت زمانش بیشتر باشه تاثیرش بیشتره

فقط عزیزم من ماسکو امتحان نکردم

خود کپسول رو هم چند روزه استفاده میکنم و اون مشکل خشکی پوستم برطرف شد سریع و صورتم نرم و براق شد

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
فرقی نداره هرروز یا یه روز درمیون ماساژ بده صورتتو باهاش  اون ماسکه هم که با ماست و آبلیمو بود ...

ماسک اگه برای روشن سازیه نمیخوام راستش دارم گلیسرین و گلاب و ابلیمو میزنم .

قرص و میمالم ب صورتم ؟

من فکر کردم باید بخورم 

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند
فرقی نداره هرروز یا یه روز درمیون ماساژ بده صورتتو باهاش  اون ماسکه هم که با ماست و آبلیمو بود ...

ضمنا من پوستم یکم خشکه . ولی قرمزی و خارش نداره . میتونم قرص و بگیرم ؟

2706