2410
2553
عنوان

معرفی

116 بازدید | 15 پست

دوستان ی اهنگ معرفی کنید قشنگ....

درمورد دوری دلتنگی...

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕

مهوی احمدوند اهنگ نرو

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط داریوش گوش میکنم

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
2720
چه قشنگ از آرش و مسیح

یه چیز جدید میخوام برایکی بفرستم

اینارو شنیده

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕
یه چیز جدید میخوام برایکی بفرستم اینارو شنیده

منه از مسیح ارش لیلا 

دل خونه شهاب مظفری

معاومه کجایی میثم ابراهمیمی

هوایتم مهراد جم خیلی زیاده و....

_ این زندگی جدی تر از اونیه که منتظر معجزه باشی...
منه از مسیح ارش لیلا  دل خونه شهاب مظفری معاومه کجایی میثم ابراهمیمی هوایتم مهراد جم خیلی زی ...

شهر خاموشه فریان 

نوازش میثم ابراهیمی 

2714
منه از مسیح ارش لیلا  دل خونه شهاب مظفری معاومه کجایی میثم ابراهمیمی هوایتم مهراد جم خیلی زی ...

تو درس و مشق نداری تا اینموقع شب بیداری خاله؟؟؟

کاری نکن مثه تار موهام،تو رو هم بندازم پشت گوشام👈👌
تو درس و مشق نداری تا اینموقع شب بیداری خاله؟؟؟

نه خاله شنبه تعطیلیم

😂😂😂😂

بقیه اسفندم به لطف کرونا تعطیل شیم قشنگ میشه😂😂😂

2706