2733
2734
عنوان

میخوام بخاطر خساست شوهرم ازش جدا بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 17892 بازدید | 290 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونم.دستنال کاغذی نمیگرفت ومجبوربودیم ازدستماله کثیفه آشپزخونه استفاده کنیم وانواع عفونت روگرفتم ا ...

طلاق بگیر

خدایا مواظب پسرم و همسرم باش اونا با ارزش ترین آدمای زندگیمن  
2738

من که از اول خوندم.اسی همش از بقیه پرسیده و خودشم دو تا کلمه حرف زده.ماهم نفمیدیم شوهرش واقعا در چ زمینه هایی خسیسه.درآمدش پایینه!اولین تاپیکی بود که هیچی نفمیدم و واقعا دو تاکلمه تاپیک زدن نداش.بقیه خیلی بیشتر از استارتر توضیح دادن و بهتر میشه مشکلاتشونو فمید

من مسفهمم چی میگی ماشین داره ولی دنبالم نمیومدمیگف خودت باتاکسی یااتوبوس بیاهرچی میگفتم کیفم خالیه م ...

بخدا خیلی اشتباه کردی. سرهییییییچ موردی هیچ وقت التماس نکن چون ب شعورت توهین میشه 

من غیرازخدا ب هیچکس التماس نکردم

🕊️ free
بخدا خیلی اشتباه کردی. سرهییییییچ موردی هیچ وقت التماس نکن چون ب شعورت توهین میشه  من غیرازخدا ...

آره اشتباه کردم واقعاپشیمونم .مشاوره میگفت باگریه والتماست لذت میبره وحسه قدرت میگیره.

البته شوهرمن علاوه برذات خراب تربیتدفوق غلط هم داشته یه پسرته تغاریه لوس بعده پنج تاخواهروزندگی توی خونواده ی پسردوسته مردسالاره خسیس.وبافقرفرهنگیه بالابراخلافه ظاهری که بانگاهه اولیه آدم ازشون میبینه بشدت بی فرهنگ وزورگوان.امادروغگویی وریاکاری ایرادگرفتن اززن وسردی وبدبینی ایناکه دیگه به خونوادش ربط نداره....

2706