2737
2734
عنوان

میخوام بخاطر خساست شوهرم ازش جدا بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 17892 بازدید | 290 پست
پرسیدم چکارست؟ نگفتی دوسش داری؟ 

معازه دار. گفتم دوسش ندارم

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه ارثیه پدریم نبود الان به گدایی افتاده بودم،خیلی زورش میاد پول خرج کنه قبض آب و برق همه رو خود ...

وای بنداز دور این آشغالو.بچتم ازش الگو میگیره.

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
وای بنداز دور این آشغالو.بچتم ازش الگو میگیره.

شما بچه داری؟؟؟

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2731
شغلت چیه؟ شغل اون چی؟ دوسش داری؟

من خانه دارم ارثیه بابام بهم رسید یه واحد آپارتمان خریدم بقیشم گذاشتم بانک سودشو خرج خونه میکنم،شغلش آزاد ماشین و موتور خرید و فروش میکنه،وضعش بد نیست خوبه ولی خرج نمیکنه میگه خودت داری انقدر نمیخره تا من بخرم منم بخاطر بچم مجبورم بچه غذا میخواد میوه میخواد

خونه پدرش  توبالاشهرمون سه هزا متره دورتادورش زمین باغ تیلیادرن .طبقه ی ای به دروغ گفتن ماله شو ...

طلاق گرفتی؟ چجوری؟

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
2738
اهوم

بچه همه چیو سخت میکنه برا آدم 

من اگه ارثیه پدریم نبود الان به گدایی افتاده بودم،خیلی زورش میاد پول خرج کنه قبض آب و برق همه رو خود ...

فقط یه منت نفقه تواین مملکت سرزنه که اونم نمیدن ولی هزارویک حق بانامرد.خدایاصاحب اصلیش روبرسون دیگه طاقتم طاق شده.خسته شدم خدااا

2706