2726
عزيدم كاملللل تعريف كن چيا گفتى بهششش اون چى جواب داد😍😍😍😍😍

من پسرعموم بود. همیشه سعی می‌کردم توجهش جلب کنم 😂بچه بودم. آخرش سوم دبیرستان که بودم دلو زدم به دریا وبه زبون ناشنوایان با اشاره بهش گفتم اون گفت یعنی چی گفتم خودت برو بفهم. بعد چندماه دیدم نیومد. دوباره رفتم پیشش کلی گریه کردم گفتم من عاشقتم. اونم خندید گفت خب چرا گریه میکنی گفتم چون زشته یه دختر عاشق بشه اول. گفت اتفاقا کارخوبی کردی. مال خوب روی زمین نمیمونه دیرمیگفتی ممکن بود ازدستت برم. 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تعريف كن كامل عزيزم

دوست نبودیم

فقط اشنا بودیم در حد یه سلام اگگگگر همو میدیدم داشتیم

من طرح دوستی ریختم به بهانه های مختلف تماس یا پیام میدادم

بعد که دوست اجتماعی شدیم گفتم دوست دارم

یعنی مستقیم نگفتم دوست دارمااااا

یادمه دقیق اولین بار پشت گوشی گفتم خیلی دلم میخواد ببینمت

گفت ما که دیروز همو دیدیم

گفتم دلم میخواد از فاصله ی پنج سانتی ببینمت

اون لحظه فهمید چخبرررررره😍😍😍

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
دوست نبودیم فقط اشنا بودیم در حد یه سلام اگگگگر همو میدیدم داشتیم من طرح دوستی ریختم به بهانه های ...

واى شرايط منم مثه توعهههه ميشه بيشتر تعريف كنى؟

واقعا همينجوى گفتى

من نميتونم زنگ بزنم و بگم ميخوام با پيام بكم

الهى خوشبخت باشين و خوشبحالت😍😍😍😍😍

ممنون عزیزم. انشالله شمام هرچی به صلاحتونه  براتون پیش بیاد

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
واى شرايط منم مثه توعهههه ميشه بيشتر تعريف كنى؟ واقعا همينجوى گفتى من نميتونم زنگ بزنم و بگم ميخوا ...

خب اولش که تازه دوست اجتماعی شدیم روم نمیشد زیاد تلفنی بحرفم بیشتر پیام بود

بعد اروم اروم زنگ زدنا و بعدم که گفتم دیگه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من