2733
2734
عنوان

در مورد دوست پسر

1894 بازدید | 47 پست

من مخالف دوست پسر هستم دلیلم دارم ببنید هر چیزی تو این دنیا یه قاعده قانونی داره که با حرفایی از قبیل دیگه الان دوران قدیم نیست ، ما دیگه تو قرن 21 هستیم و ... و یه سری حرفای در ظاهر تمدن گرایی است ماست مالی نمیشه شمایی که دختر خانم هستی ببین کسی که میخواد شما رو داشته باشه باید بهاشو بپردازه و بهاش فقط مهریه نیست بلکه باید مسئولیت شما رو بپذیره ، من میفهمم نیاز به جنس مخالف یعنی چی نیاز جنسی و عاطفی و ...

ولی این دلیل نمیشه که شما اسباب خوشگذرونی اینو اون باشی و بین پسرا دست به دست شی ، اگر تو این رابطه ها عاشق یکی شدی و اون گذاشت رفت چی ؟  سرخورده نمیشی؟ این حس که باهات ور رفت و ول کرد ازت یه آدم دیگه نمیسازه؟ 

البته ممکنه تو ازدواج هم یا طلاق بگیری یا اصلا همسرت فوت کنه  اونجا نباید سرخورده بشی چون طرف با عزت و احترام باهات بوده حالا بنا به دلایلی مثلا نتونستین ادامه بدین

بین دوستی و ازدواج خیلی فرق هست هرچقدر هم بی شوهری باشه و ازدواج کم بشه عزت و احساست نباید لگد مال بشه تو این روابط دوستی

ینی عاشقتم 

حرف دلمو زدی

بخدا جز تلف شدن وقت و احساس چیزی نداره 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مخالفي خب بشين مادرشوهر عزيز بياد بپسندت هركس يه عقيده ي داره 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2731

من دنبالت راه میوفتم یه کیسه م دستمه گیساتو از کف سایت جم میکنم میریزم توش 😁

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2738

کاملا حرفت درسته عزیزم...شخصیت یه دختر به اینه که خودشو سردستی نکنه...😊

هر جا که باشی تو فکر توام💕❤💞👫حس میکنم پیشه منی💑💜💗باور قلب من اینه که ما👑💫تا آخرش مال همیم😍😍ماه قشنگ شبام🌼🌹مثل یه خوابی برام💏💏👫👫👫💏

من با حرفات مخالفم

امروزه خوش گذرونی دو طرفس

تازع مورد داریم پسره ب دختره بگه منو واس سرگرمی میخوای

بعدشم ازدواج چش بستع به چ درد میخوره بی عشق؟

ولی حدو حدود باید رعایت شه

بستگی داره چه دوستی باشه عحیبه همش میگن دخترا اسباب خوشگدرانی ان تا جایی که میبینم بیشتر دارن از پسر ها سو استفاده میکنند😄 دوم اینکه مزدی که واقعا دوستت داشته باشه بهت تعهد داره  شوتر یا دوست پسر بودنش  مهم نیست

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

تو این روابط فقط دختر ضربه میخوره...

هر جا که باشی تو فکر توام💕❤💞👫حس میکنم پیشه منی💑💜💗باور قلب من اینه که ما👑💫تا آخرش مال همیم😍😍ماه قشنگ شبام🌼🌹مثل یه خوابی برام💏💏👫👫👫💏

عقدیت یکم چرته،،،تو نیاز جنسی که هر دوطرف لذت میبرن خانوما حتی بیشتر و نیاز ب جنس مخالف یه جیز طبیعیه،..گاهیم یه پسر ب دختر وابسطه میشه و دختر نمیتونه کنار بیاد باهاش و ترکش میکنه....چرا واقعا دوس دارید از روابط بین دختر و پسر یه غول بسازید

2706