2733
2734
عنوان

تجربه ی من برای از‌شیر گرفتن دخترم

259 بازدید | 43 پست

من نزدیک ۲ماه سعی میکردم ازشیر بگیرمش ۲۳ماهه شد ..هر روز میگفتم از امروز شروع‌ میکنم ولی دلم نمیومد دلخوشیشو ازش بگیرم ..شبها دعا میکردم و به خودم میگفتم فردا شروع میکنم میگفتم کم کم اینکارو انجام بدم یه روز از سرش میفته و دیگه نمیخواد...بعد از چند روز وعده و‌وعید به خودم دادن...بالاخره یک زوز صبح بیداز شدم و بعد ازینکه بهش شیر دادم صبحانشو مفصل خورد...وقت ناهار که شد دلش میخواست اما صبر کردم ناهارشو کامل خورد بهش شیرو دادم ..خورد خوابید چند روزی به همین منوال پیش رفت بعدش شروع کردم وعده قبل خواب بعداز طهرو کم کردم کمی اذیت شد ولی بهش گوشی میدادم یا براش لالایی میخوندم تا بخوابه ...روزها گذشت و‌شد یک ماه که کامل از شیر روز گرفتمش...اما فقط ۲ روز اخر که خیلی بیتابی میکرد مجبور شدم علی رقم میل باطنیم به شینم لاک قرمز بزنم که بچم تا دید‌ دیگه سمتش نیومد اما بازم دلش میخواست و‌کمی هم ناداحت بود اما به روی خودش نمیاورد...شیر رو تا چند شب بهش‌دادمو بعداز ۶ روز رفتم منزل مادرم و شیر شب رو قط کردم قبل خواب سیرش میکردم اب و شیر گاو مبخورد دوشب بیقرار بود و بیداز میشد و توی بغلم میخوابید.شب سوم به بعد کاملا تا صبح خوابید .....توی این مدت همه کارهامو گذاشتم کنار تمیزی خونه و ریخت و پاشو دکور منزلم برام مهم نبود فقط دلم میخواست خاطره خوبی براش بمونه از این دوران سخت‌‌‌‌...مدام بغلش میکردم و میوسیدمش و باهاش شخی میکردم..انواع بازی ها ..انواع سرگرمی و خوراکی...فقط تا میتونسنم سرشو گرم میکردم که سراغ سینه نیاد..ضمنا لباس پوشیده که سینم مشخص  نباشه میپوشیدم .موقع خواب دستهاشو نیبوسیدم و کف پاهاشو با لبام مور مور میکردم و وانمود میکردم دازم میخورمشون...اونم ارامش میگرفت و میخوابید البته الان وقتی همه جا ساکته من خودمو میزنم به خواب و اونم میاد کنار من میخوابه نه روی پا نه روی شونم..بازم کمی گاهی بیقراره اما خدارو شکر میکنم ک ایندوران سختو به خوشی گذروندیم اینم تجربم امیدوارم به درد مامانای گل بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای من پسرم خیلی وابسته است الان ۱۹ ماهشه واقعن ترس از شیر گرفتنش رو دارم دعا کن منم به وقتش بتونم ...

منم بچم ۸ ماهشه کاملا درکت میکنم شخته برا جفتمون هم مادر هم بچه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
2738
منم دخترم چندروز دیگه واکسن18 ماهگی داره همش فکراینکه چجوری ازشیربگیرمش اذیتم میکنه😞😔😔

عزیزم اصلا نترس بسپر به خدا و از تجربه ی مامانای دیگه استفاده کن .‌‌..اصلا هم عجله نکن اما کار خوبی میکنی اگه بعد عید شروع کنی به گرفتن چون توی گرما بچه اذیت میشه گلم

حالا من از شیشه گرفتم تمووم شد ی دفعه ای تصمیم گرفتم خیلی هم وابسته بود اما هنوز از پوشک نگرفتم ...

خداروشکر دخترم الان میگه جیش فقط زیادبلدنیست ولی شماره۲ داشته باشه سریع میبرم امااگه۱ باشه اول کارشو توپوشک میکنه بعدمیگه ماما جیش

خداروشکر دخترم الان میگه جیش فقط زیادبلدنیست ولی شماره۲ داشته باشه سریع میبرم امااگه۱ باشه اول کارشو ...

من خودم اصلا شروع نکردم

باهاش تمرین کنم

چون حساسم

اصلا نمیتونم تصور کنم ی دفعه جیش کنه وسط خونه

حالا گفتم بزارم بعد دیدوبازدید عید

وای اصلن فکرش هم به هم می ریزه منو بچه شما عادت با شیر خابیدن هم داره؟ شیشه نخورده اصلن؟

اره دخترمن داره.نه شیشه نخورده فقط توشیشه شیر براش شیر پاستوریزه تو طول روزمیدم

2706