2733
2734
عنوان

نظر سنجی اسم پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 57 پست

شاهان چطوره ؟ 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من ماهرخ پسندیده بودم همه گفتن قدیمیه ولی هنوز تو دلم مونده چرا نذاشتم 😕

شاهرخ قشنگه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه خیلی قدیمیه اسم پسر نادرشاه افشار بوده دیگه خودت حساب کن. آخه اسمای عجق وجق جدید رو نپسندیدم خیل ...

خوب اسامی دیگه تو همین سبک هست . حتما لازم نیست امروزی بذاری . 

من پسرم رو فرهاد گذاشتم . به معنی با شکوه و( دارای نور ایزدی). نماد یک عاشق تمام عیار و نجیب و هنرمند 😁

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2738

درسته که اسم سلیقه هست و بقیه باید احترام بزارن اما شمام به عنوان پدر و‌مادر باید اسمی خوش اوا خوش معنی متناسب با زمانه و مناسب جنسیت بچه انتخاب کنید  .... شاهرخ برای این دوره جالب نیست و خیلی قدیمیه فکر نکنم بچه تون در اینده از انتخاب شما راضی باشه

این نیز بگذرد
خوب اسامی دیگه تو همین سبک هست . حتما لازم نیست امروزی بذاری .  من پسرم رو فرهاد گذاشتم . به م ...

اتفاقا شوهرم فرهاد دوست داشت ولی داریم تو فامیل.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

هیچ وقت درک نکردم ک اسم قدیمیه ینی چی. خب اسمی ک اصیله و ایرانیه قدیمیه دیگه اکثرا اسمای تاریخی و ایناس خب اسم ک اختراع نمیشه ک البته جدیدا اختراع میکنن ک به نظرم اصلا جالب نیس اسم باید اصالت داشته باشه 

2706