2733
2739

دندوناشم سیاه نشه. پرتقال میدادم باپستونک عصاره خوری دکترگفت حساسیت زاست حالاسیب میدم رنده شده. چ نظری دارین؟ 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

آب

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من اب میدم البته دندون نداره

خب گناه داره باآب خالی بوی قطره اهن نمیره. خیلی بدبوعه دلم میسوزه گناه داره

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
خب اهن خارجی بده عزیزم، هم خوش طعمه هم سیاه نمیکنه

اسمش چیه چنده؟ 

2738
سیاه میکنه ولی خارجی طعمش قابل تحملتره

نه فروزومال، لیپوزوفر، به هیچ عنوان سیاه نمیکنه، طعمشم که عالیه، من ایرانی فقط یکبار به دخترم دادم که هنوزم عذاب وجدان دارم که چرا دادم؛ اخه خیلی بدبو و بدمزه بود