2737
2739
عنوان

کسایی که نینی رو از شیر گرفتن

251 بازدید | 36 پست

دخترم ۲سالشه‌ امشب یک هفته هست کاملا از شیر گرفتمش اول روزو‌ به تدریج قط کردم بعدم شبو...رفتم خونه مادرم ۲ شب گریه کرد توی خواب و بلندش کردم و‌بهش اب‌وشیر پاستوریره دادم خورد و توی کالسکه اش راش‌بردم خوابید

اما خدارو شکر۳ روزه بعد کامل تا صبح خوابید و یه بارم بیدار نشد..اما وقتی امدم خونه خودمون دیشب خیلی بیدار شد و گریه و بی‌قراری میکرد  و‌همش میخواست بغل من باشه و‌بخوابه روی‌شونم...دیشب اصن نخوابیدم و مدام بغلش میکردم ..نمیدونم علتش‌چیه..که سه‌شب کاملا خونه مادرم خکابید تا صبح..با ابنکه همیشه غذاشو خوب‌ میخوره و اب و شیر پاستوریره هم بهش میدم و بعد میخوابونمش...تجربه دارا نظرتون چیه؟؟؟؟ممکنه بی قراری کنه بازم.....؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم من میترسم شیر شب رو قطع کنم بچه ام وزن گیریش مشکل پیش بیاد

بچه با ۶ ساعت شیر نخوردن وزن گیریش مشکلی براش ایجاد نمیشه 

خواب طولانی برا رشدش خوب هم هست 

قطع شیر شب به این معنی نیست کل مدتی که بچه خوابه شیر نخوره 

از  ۶ ماهگی بچه باید ۶ ساعت بدون شیر خوردن بخوابه

🔵🔵🔵وزن اولیه 
بچه با ۶ ساعت شیر نخوردن وزن گیریش مشکلی براش ایجاد نمیشه  خواب طولانی برا رشدش خوب هم هست&nbs ...

حالا بچه من که تو بیداری شیر نمیخوره چی؟ ۱۰ ماهشه شبا هر دوساعت یکبار برش میدارم و توخواب بهش شیر میدم

2706