2733
2734
عنوان

هرکی واقعا عاشق شوهرشه بیاد تو ❤️❤️...!

| مشاهده متن کامل بحث + 22272 بازدید | 371 پست

عشق بین ما یهویی شد من نمیخواستمش اما خیلی دیوونه بودم ک عشقشو نادیده میکرفتم اما الان عاششششششششقونه دوسش دارم و اونم منو خیلیییییییییییییی خیلییییی دوسم داره شاید همه بگن تو ازش سرتری ولی اون از لحاظ دوست داشتن سرتره منم خیلیییی دوسش دارم و با عشقم ی زندگی رویایی داریم ، خیلی همو دوست داریم و عشق ما توصیف ناپذیره

خودم۲۷عشق مهربونمم۳۱

۵ساله باهاش دارم زندگی میکنم  کوچکترین خطارو نکرده و هیچوقته هیچوقت نمیزاره ناراحت شم 

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
35 سالمه  همسر عزیزتر از جانم 42 سالشونه  از هر چیزی تو دنیا برام عزیزترن ،حتی بچه ها ...

وای که چقدر از این حس خوب دلت خوشحالم انشاالله که پایدار باشه این همه قشنگی زندگیتون🌹🌹🌹🌹😍😍😍واسه منم دعا کنید 

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۳سالمونه چندماهی بزرگتره ازم مامیگیم یک سال بزرگتر،دوسش ندارم براش میمیرم ،میمیرم واقعیا هرصبح که ا ...

خدارو هزار مرتبه شکر واسه این حس خوبت😍😍😍واس منم دعا کنید یه دختر کم سن و سالم هفت ماهه نامزدم

یه سوال بزرگ برام پیش اومده  از همتون میپرسم ایا شوهراتون اخلاق بد اصلا ندارن جدی میپرسم اخه من ...

چرا همه اخلاق بد دارن

شوهرمنم داره ولی وقتی من باهاش خوب باشم اون بهترین مرد دنیاس ولی وقتی مشکل باشه تو زندگیمون من خیلی تند و عصبی میشم دست خودم نیست اونم تو همین دعواها اخلاقای بدشو رو کرده😁

اینه که میگن لازمه ی عشق گذشته من عاشقشم پس باید در برابر اخلاقای بدش گذشت داشته باشم

مثل همسرم که بهم میگه تو دیوونه ای ولی اگه از این دیوونه ترم باشی بازم دوست دارم🥰

2728
وای که چقدر از این حس خوب دلت خوشحالم انشاالله که پایدار باشه این همه قشنگی زندگیتون🌹🌹🌹🌹😍😍😍وا ...

ممنونم 

انشالله یه عشق واقعی و پایدار رو تجربه کنی 

وقتی20 سال دیگه برگشتی و به دوران زندگی مشترکت نگاه کردی یه لبخند از سر دلخوشی گوشه لبت بشینه و بگی خدایا شکرت 😍

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
خدارو هزار مرتبه شکر واسه این حس خوبت😍😍😍واس منم دعا کنید یه دختر کم سن و سالم هفت ماهه نامزدم

عززززیزم  مرسی از محبتت،انشالله خوشبخت وسعادتمند بشی و یه زندگی سرشار ازعشق ومحبت و خوشبختی رو تجربه کنی وزندگی همیشه به روت لبخند بزنه😍

یه سوال بزرگ برام پیش اومده  از همتون میپرسم ایا شوهراتون اخلاق بد اصلا ندارن جدی میپرسم اخه من ...

اخلاق بد که نه ندارن ،بد مثلا بددهن باشن یا عصبی یا شکاک و... نه اینجوری نیستن 

ولی گاهی اختلاف نظر وجود داره 

ولی چون اصولمون یکیه این اختلاف نظرها جزیی ان و کم اهمیت 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
لطف خدا بوده واقعا  من آدم مقیدی هستم ،و واقعا مجردی بی حاشیه و سالمی داشتم ،خانواده معتبر ...

تو منی یا من‌توام؟خداروشکر یکی مثل خودم پیدا کردم همیشه ازهرکی میپرسم گله داره همش فکر میکردم من غیر عادیم،من شوهرمو حتی ازبچم حتی ازپدرومادرمم بیستر دوست دارم ومثل شما مجردی کاملا بی حاشیه وسالمی داشتم وفکرمیکنم این زندگی وشوهر خوب رو مدیون خدایی هستم که چشم بستنم رو خیلی از گناهارو دید وپاداشمو داد،انشالله همیشه خوشبخت وسعادتمند باشید دوستم

2738

خیلی دوسش دارم، همسنیم و ۲۳سالمونه

پشتمه و درکم میکنه، مهربونه و همدیگه رو کامل میکنیم

شبیه همیم یعنی انگار اون منه منم اون😊

آرامش دارم وقتی پیشمه درگیری ذهنیم کم میشه

کلا پیشمه حسای خوبی سراغم میاد

متاسفانه فعلا دوریم از هم تا عید😞

مهربون باشیم✨
ممنونم  انشالله یه عشق واقعی و پایدار رو تجربه کنی  وقتی20 سال دیگه برگشتی و به دوران زن ...

مرررسی عزیزم از دعای زیبات😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

تو منی یا من‌توام؟خداروشکر یکی مثل خودم پیدا کردم همیشه ازهرکی میپرسم گله داره همش فکر میکردم من غیر ...

ممنونم عزیزم 

آره حسمون خیلی نزدیکه 

انشالله خدا برای هم نگهتون داره و سالهای سال کنارهم باعشق زندگی کنید 

خدا پدرمادرشونم حفظ کنه که سر سفره اونا بزرگ شدن و اونا تربیتشون کردن 

همیشه میگم دوست دارم پسرمو طوری تربیت کنم که عروسم مثل من همیشه دعاگوی مادرشوهرش باشه😍

عززززیزم  مرسی از محبتت،انشالله خوشبخت وسعادتمند بشی و یه زندگی سرشار ازعشق ومحبت و خوشبختی رو ...

مررررسی عزیزمم بابت دعای زیبات🌹🌹🌹😍😍😍

2706