2726
عنوان

هرکی واقعا عاشق شوهرشه بیاد تو ❤️❤️...!

| مشاهده متن کامل بحث + 22272 بازدید | 371 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۲سالمه.شوهرمم۲۵سالشه...خوب درکم میکنه...اهل سرزنش و اینا نیست اصلا برعکس خودم🤦‍♀️گیر الکی نمیده ک کجابرم کجا نرم چیکارکنم و اینا...رو چندتا چیز حساس هست ولی خب چیز خاصی نیست..هوامو داره همیشه....

خیلی زیاد دوستش دارم قلبش پاکه و مهربون از همه لحاظ اوکیه... گاهی باهم اختلاف شدیدداریم اما فراموش میکنم 29سالشه منم 18سالمه... 

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
2728
باورتون میشه سوهر من اخلاق بد نداره؟  به خاطر همین خیلی دوسش دارم خیلی

تاپیک چرا ترکید

کلی تایپ کرده بودم😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

توروخدا بگید چند ساله ازدواج کردید این مهمه خیلی

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

والا من این همه سوال میتونستم جواب بدم الان فیلسوف بودم.والا

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
تاپیک چرا ترکید کلی تایپ کرده بودم😐

والا خودمم موندم حیف شد اه مگه چی گفتم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

چی بگم عاشقشم دیونه ام دیگه 

من 29 اونم 33 

دوست داداشم بود لعنتی همیشه عاشقش بودم هستم نجیبه میفهمی یه نجابت خاصی داره عاااشق حیا ی چشماشم 

عاشق کی بودم من برم بوسش کنم بیام 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

فقط میدونم خیلی دوستش دارم. خیلییی خوبه. همه ادمها یه اخلاقهایی هم بالاخره دارن که شاید ما دوست نداشته باشیم ولی اخلاقهای بدشم دوست دارم. خدا مهربون بود مارو به هم رسوند. فکر میکنم از اول مارو واسه هم افریده چون همه میگن خیلی به هم شبیهیم. 

کاری ندارم کجایی چه میکنی.... بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود.
خوب یه بار آدم دعواش بشه با شوهرش دلیل نمیشه دیگه دوسش نداشته باشه البته نظرمنه 

ن اخه گفته اخلاق بد. نداره

خب سیلی زدن. اخلاق بده دیگه

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
والا خودمم موندم حیف شد اه مگه چی گفتم

گزارش زدن یعنی😑یا کاره نی نی باره جدیده😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706