1676
1605

چه قدر همسرتو دوست داری؟ چندسالته و چندسالشه؟ چرا و به چه دلیل فکر میکنی دوستش داری؟ از کنارش بودن چه حسی داری و چه لذتی میبری؟ همرو بگو 💓

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

چیکار کردی خدا بهت این شوهر  دوست داشتنی رو داد؟ 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

باورتون میشه سوهر من اخلاق بد نداره؟ 

به خاطر همین خیلی دوسش دارم خیلی

به دخترم فکر میکنم❤ وقتی موهای طلایی رنگش رو براش خرگوشی بستم❤ وقتی لباس چین دار صورتی رنگش تو تنش مثل یه فرشتش کرده❤ به شیرین زبونی هاش❤ وقتی صدام میکنه مامان، و من تو دلم قنج میره براش❤وقتی برای باباش شیرین کاری میکنه❤ وقتی عشق زندگی منو بابا صدا میزنع❤به دخترم فکر میکنم❤ به اون چشمای قهوه ای رنگ❤ به همون چشمایی که شبیهه خودمه❤ به دستای کوچیکی فکر میکنم که مثل یه پنبه نرم و نازه❤ دختر نازم❤ تو نیستی، اما من هر شب و روز اینارو فکر میکنم❤ قول میدم مادر خوبی باشم❤ مادری از جنس موهای ابریشمی خودت❤
1677

کاش منم عاشق بشم شوهرم گناه داره

سه سال نازایی داشتم ولی حالا یه دختر و یه پسر دارم که معجزه خدا هستن برام و شدن همه زندگیم. خدای مهربونم هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار. مادر شدن خیلی شیرینه خیلی. خدا جونم ممنونم

خیلی دوسش دارم.از هر لحاظ مرده خوبیه فقط زیادی به حجابم ایراد میگیره ولی بقیه چیزاش عالیه.دوریشو نمیتونم تحمل کنم 

شازده کوچولو پرسید تو سواد داری؟روباه گفت سواد ماله آدم هاست من شعور دارم

یه گونی

26سالمه

35سالشه

چون برام همه چی میخره

حس پرواز

لذت جنسی

همرو گفتم🤣😂

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ميدوني بعضي وقتا عاشقشم و بعضي وقتا بي تفاوت و بعضي وقتا لجمه ازش.اون ٣٨من٢٥

نى نى سايت شهرى هست كه نصفى ادم هاى فهميده و مهربون ك خيلى جاها كمكم كردن و دستمو گرفتن با راهنمايى هاى درستشون...و نصفى هم نگم بهتره....بيخيال اونارو نبينى بهتره گلم😉
1668

@laracroft    

من 33 اون 39 

15 ساله باهمیم

آدم خوبیه صادقه ناراحتم نمیزاره به حال خودم باشم 

بهم شدیدا  وابسته ایم 

تازمانی که سلطان دلت خداست، کسی نمیتواند دلخوشی هایت را ویران کند 😍😍
باورتون میشه سوهر من اخلاق بد نداره؟  به خاطر همین خیلی دوسش دارم خیلی

پس چرا یه بار گفته بودی بهت سیلی زده؟

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر جای جهان باشی،،،برات از دور میمیرم...                            تیکر برگشتن آقامون از سفره...

۲۲سالمه.شوهرمم۲۵سالشه...خوب درکم میکنه...اهل سرزنش و اینا نیست اصلا برعکس خودم🤦‍♀️گیر الکی نمیده ک کجابرم کجا نرم چیکارکنم و اینا...رو چندتا چیز حساس هست ولی خب چیز خاصی نیست..هوامو داره همیشه....

باورتون میشه سوهر من اخلاق بد نداره؟  به خاطر همین خیلی دوسش دارم خیلی

تاپیک چرا ترکید

کلی تایپ کرده بودم😐

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1645