2737
2734
عنوان

دختر خالم امشب جیگرمو سوزوند.......

| مشاهده متن کامل بحث + 3773 بازدید | 154 پست

بهش بگو اختلتف سنیم بابچم مهم‌ نیست مهم اینه ک درک و سواد داشته باشم بتونم درست تربیتش کنم وااااای نمیدونم چرا دلم‌میخاد دختر خالتو خفه کنم بابا بخدا هیچی تو شوهر و بچه نیست فقط تا میتونی مجردی حال کن ک بخدا بعد حسرتشو میخوری ول کن بابا مطمعن باش هیشکی اونجور ک میگه خوشبخت نیست همه مشکل دارن پول خوشبختی نمیاره بچه زود اوردن هنر نیست از مجردیت لذت ببر بخدا دلم میخاست حالا ب جات مجرد بودم واااای چقد عصبیم کرد دختر خالت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم؟خودمم مجردم به دخترخالت حسودیم شد

چون مجردی حسادت میکنی

خداااااشاهده اگه متاهل بودی دلت واسه دختر خاله میسوخت

زود بچه دار شدن و شوهر کردن اصلا کار شاخی نیست اصلاااااا

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
اسی طرف این همه رک بهت توهین کرد خب همونجا جوابش میدادی  می گفتی تو به شکم دوم نمی کشی دو رو ...

ببین دستت طلا.دوتا پست پایینتر بخون ببین من جواب دختر عمومو چی بدم بچچچزونمش

2731
20

هنو ک وقت داری برا ازدواج عزیزم من ۲۷سالمه مجردم 

کارشناسی و کاردانی رو خوابگاه بودم واااااقعا تحصیل کردن تو مجردی خیلی خوبه دوس دارم ارشد هم تو مجردی بگیرم 

دعا کنین دوستان ارشد دولتی قبول بشم 🙏

20

عزیییییزم سنت خیلی کمه بیخیال تروخدا 

مثبت فکر کن تو هم یه ازدواج خوبی خواهی داشت خیلی بهتر از اون دخترخالت حتما اونم از بی تجربگی و سن کمش این حرفارو بهت زده و شما هم کم سنی قبول کردی حرفشو 

چون مجردی حسادت میکنی خداااااشاهده اگه متاهل بودی دلت واسه دختر خاله میسوخت زود بچه دار شدن و شوهر ...

نه کاری به زود بچه دار شدن و زود ازدواج کردنش ندارم،بیشتر حسادت کردم به اینکه استارتر گفت با یه ادم سطح بالا ازدواج کرده

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
2738

اولا مشكل از خودته به حرفاي همچين ادمي گوش كردي و اجازه دادي اينقدر بهت  توهين كنه

دوما از دختر خالت مشخصه يه زن رواني عقده ايه

بيچاره شوهر و بچه اش

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ازینا ناراحت شدی واقعا؟؟؟!!

اینکه تابلوئه حرفای کسیه که  داره از درون از یه چیزی میسوزه و جزغاله میشه، حالا دقیقا چیه ، تو زندگی خودش مشکلی داره ، یا به درس خوندن یا شرایط دیگه ای از تو حسادت میکنه یا چی رو نمیدونم 

ولی کاملاااا مشخصه که یه عقده و کمبود عمیق درونی داره

وگرنه آدم‌نرمال سالم ، دنیایی هم‌نعمت داشته باشه نمیره  اینجوری رک به رخ کس دیگه ای که اونا رو نداره بکشه 

واااای من عاشقتم دختر.ببین من ی دختر عمو دارم توو همچیم 💩خوری میکنه ببخشیدا.مثلا میگه صدات چقد آروم ...

بگو متانت یه دختر با سواد و تحصیل کرده  ب  آروم بودن صداشه. نمکی سر کوچه نیستم  که داد بزنم چار نفر صدامو بشنوه نون خشکاشو بفروشه 😂😂😂😂

در ضمن الان لاغری مده. لاغر بودن خیلی بهتر از اینه ک چارماه دیگه خودمو بکشم  ب در و دیوار بکوبم لاغر شم. بگو دارم از اون روزا پیشگیری میکنم😂😂😂

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2706