2737
2734
عنوان

دختر خالم امشب جیگرمو سوزوند.......

3773 بازدید | 154 پست

هجده سالشه حاملس با ی آدم پولدارررررر ازدواج کرده منم که قضیمو توتاپیکای قبلی گفتم بنا ب دلایلی نامزدیمو بهم زدم امشب فقط جیگرمو میسوزوند میگفت من وقتی همسن تو باشم دخترمو از شیر گرفتم تو اقدام دومیم ولی تو هنوز توخونه نشستی تا شاااااید یکی بیاد بگیرتتو هنوووووز داری درس بخونی ولی من هم شوهر کردنم اونم چه شوههههههری و مادر ی بچم اختلاف سنیم بادخترم هجده ساله حالاکوتا ازدواج کنیو بچه دار بشی بعدشم من با خیال راحت میرم ی دانشگاهو مدرکی میگیرم ولی تو هنوز تو سراسری دنبال گدایی نمره ای من ازت سه هیچ جلوام هرکاری کنی به من نمیرسی الانم پنجشنبه شبه من میرم عشقوحالو تو حسرت میمونی دیدم واقعاراست میگه خیلی قلبم شکست خیلی دلم به حال خودم سوخت واقعا که خدا منو میبینه درست هرچیوکه من میخاستم داده ب یکی دیگه چه عدالتی خدا داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

از کسی که به شوهر کردن تو هجده سالکی و عشق و حال شب جمعش مینازه بیشتر از این نمیشه توقع شعور کرد 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

چقد بیشعوره

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2706