2733
2734

ماسک خیار و گلاب

ماست پرچرب بزن ب صورتت بمونه 

ماسک سیب زمینی رنده شده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما خوب برات انجام نداده

من خیلی از وکس راضیم

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2728
2738

دیگه نرو جاش من سوزش فقط تا یک ربع داشتم و قرمزی تا پنج دقیقه بعد خوب شد

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
واااای عزیزم مرسی واقعا تاثیر  داره؟؟جاش نمیمونه دیگه؟؟؟

اره. برا من خیلی پیش اومده قبلا. درطول روز بزار اینارو حتما

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
هیچی بهترین کار اینکه دست بهش نزنی و نزاری کثیف بشه هیچی نزن من تز تو بدتر شدم انقدر حساسیت دارم انگ ...

ینی به شکر خوردن افتادم :/ چه کاری بود کردم با خودم اخه

رغبت نمیکنم خودمو نگاه کنم تو اینه

ینی به شکر خوردن افتادم :/ چه کاری بود کردم با خودم اخه رغبت نمیکنم خودمو نگاه کنم تو اینه

خوب میشی ذهنتو در گیر این چیزای سطحی نکن چون موقتی و خوب هم میشه زندگیتو کن من از تو بدتر بودم خوب شد 

ماسک عسل سریع بزار بعدشم با عرق کاسنی بشور صورتتو

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2706