2737
2734
عنوان

توفیق نمازشب..... ودعاکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 4081 بازدید | 53 پست

برات ایت الکرسی میخونم‌.توام برامن دعا کن حال روحیم خوب خوب بشه اسمم موناس .برا خواهرمم دعا کن اسمش مریمه ک خوشبخت بشه .برا سلامتی دخترامم دعا کن .ممنون التماس دعا فراااااااوااااااان 

قبول باشه 

خدا رو قسم می دم به حق مریض مصلحتی کربلا تمام بیماران شفا بده ولباس عافیت بر تن شون کنه 

براتون خوندم.

شما هم برای حاجتی که دارم دعا کنید.

اگه میشه خدارو به عزت جلالش قسم بدید کمکم کنه دستامو بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دعاکنید خوب شم راه برم

ولگنم صاف شه

( مریمم)

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕
استاتر شما مریض دارین؟

بله

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا
2706