2737
2734
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133495 بازدید | 1510 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خاطر کی و چی با شوهرت بحثت شده؟😒 من نمی دونستم لوبوتین کفشی با غیر از کف قرمز هم داره.

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2731
اینو الان پونصد خریدی؟؟😐😐😐

عزیزم نخریدم جنسا مون میاد اینم اشانتیون بود چون مغازه شریکیم مبلغی شوهرم باید پرداخت میکرد

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
خوب چرا قیمتشو پاره کردی😂😂مبارکه من خوشم اومد

قیمتش نیس پاره کردم اسمشو ببینی😒

2738
قیمتش نیس پاره کردم اسمشو ببینی😒

خوب شاید اومدیم خرید کردیم مشتری پرونی نکن دختر🥴ولی واقعا خوشم اومد من این سبک کفشا رو دوس دارم 

بدون توجه ب قیمت و اینا واقعا خوشگلن اگ ۵۰۰ دادی اگ ۱۰۰ دادی حتی ۲ تومن دادی 

صرف نظر از همه چی خوشگلن 

هر چی پول بیشتر بدی همونقدرم استفاده شو میبری

دوستان

هرکس دیدگاهش متفاوته

حتا برند شناسی و...

یکی جنس فیک میخره میگه من مثلن کیف فندی خریدم سیصد تومن و یکی سی تومن خریده

یکی سه تومن خریده و....

ب زور نمیتونیم طرز فکر خودمونو تو مغز دیگران کنیم 

عزیزم هیچوقت نخواه که خودتو به کسی ثابت کنی ول کن 

بخدا همون شوهرم میگه ول کن همینت مونده داره قاه قاه میخنده من پریودم حالم خوش نیس ایناهم مثلا میگن اره اله بله

سلام ممنونم ممنون لطف دارید شما💜 من برای دوستان هم توضیح دادم این کاربری ماله دوستم بوده و داده ب ...

اگر نمیگفتی پرستاری و اون اتفاق تلخ برای پدرو مادرت افتاده واقعا فکر میکردم دوست من حورایی

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
خوب شاید اومدیم خرید کردیم مشتری پرونی نکن دختر🥴ولی واقعا خوشم اومد من این سبک کفشا رو دوس دارم&nbs ...

مرسی ازهمه بقول یکی از کاربرا که عکس کادو ولنتاینشو گذاشته بود همه میگفتند وای چیه بده دروغه حالا میبینم بعضیا واقعا نمیکشن 

2706