2733
2739
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133495 بازدید | 1510 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون شلوار ک پاته ۲۴۸؟

شاید لاف میزنه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2728

بعدشم اینجا نظر سنجی نکن ک دلتو بشکنن شما نمیدونی مخاطبان شما ادمای متشخص هستن یا مثل بعضیا معلوم نیس کجا و بین کیا بزرگ شدن انقدر بی شخصیتن که بی شرمانه بد گفتن نمیگن دل استاتر میشکنه هستن....

من یکساله میخام ظرفای جهازمو بزارم از دست اینا نمیزارم ک نخوره تو ذوقم....

ولی اگه نظر میخاستی من نظرمو گفتم کفشات خشگله ولی مناسب این ست نیس ی عکس میفرستم مانتوت جدید خشگله شالنم بهش میاد ولی با همچین کفشی بپوش

2738

عالین من ک خوشم اومد مبارکت باشه.

اسی ولی اگ نظر دیگران برات مهمه واگه بگن خوب نیستن و اینا..تو ذوقت میخوره ،عکس ازخریدات نزار دیگه 

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

خانم گلی های عزیز، اگه جبهه نمی گیرین یه چیزی میخوام بگم. ما همگی سلیقه های متفاوتی داریم که در طول زندگی ، برخوردها و روابط اجتماعی و حتی میزان بودجه و درآمد شکل گرفتن. اگه کسی خریدی انجام میده قطعا به نظر خودش زیباست وگرنه هیچ بیموقع خرید نمیگه وای چه لباس زشتی اینو باید بخرم، یا نمیگه حالا که گرونه حتما میخرمش. بالاخره اون لباس یا وسیله با توجه به موقعیتش مورد پسندش واقع شده.درسته که وقتی آدم نظر دیگران رو می پرسه با موافق و مخالفها روبرو میشه، این خیلی هم طبیعیه، اما این رو هم در نظر بگیریم که بر اساس طبیعت و ذاتمون خیلی انسانی جواب بدیم راست بگیم اما همین راست رو هم با کلمات درست بیان کنیم. میدونم الان یه عده هم ممکنه منو مورد لطف قرار بدن و به اصطلاح چهار تا هم نثارم کنن ولی خانم خوشگلا با هم مهربون باشیم

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
بچه ها من فردا میخوام برم کلیسا هرکی دعایی آرزویی خواسته ای داره بگه تا برم واسش شمع روشن کنم من واق ...

عزیزم برای گنم دعا کن حاجتم وابشه امسال زندگیم یه سر یه جابشه

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
2706