2733
2734
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133495 بازدید | 1510 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@ماهکmki   جان مباارک باشه انشاءالله ب شادی همیشه تن بکنیشون...

خیلی ممنونم

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2738
انشالله سال جدید یه بخت خوب بیاد و خوشبخت شی😍😍😍

ممنونم💜

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

من دلم نمیاد 90بدم ب یه شال بجاش ی شلوار میخرم 90😐و اینک چطور دلت اومد اینهمه.پول بدی بجا لباس ..ی کم بفکر اینده باشید...

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
شلوار ه یا ساپورت؟؟؟؟

شلوار

به خدا گرون نخریده،من یه مانتوی خردلی که باور کن ساده بود رو ۳۴۰! خریدم😑😑نه اینکه بخوام پز بدما،چو ...

منم از جنس براقا یکی گرفتم ۳۲۰ .اصلا مث چی پشیمونم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
خب ببر عوض کن

نمیشه،خیلی وقته خریدمش،اون موقع فکر کردم مفت خریدم،ارزونه مثلا،اما بعدا متوجه شدم سرم کلاه رفته،بیشتر ازین ناراحتم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2706