2410
2553

سلام من روانشناسی عمومی خوندم افراد شکاک رو پارانویا میگن که از بیماری پارلنویید رنج میبرن و متاسفانه خودشون هم این قضیه رو قبول ندارن و برای درمان ممکنه همکاری نکنن

عزیزم خودم ن مادرم روانشناسن 

اختلال شکاکی بهش پارانویید گفته میشه و یکی از اختلالات مشکله متاسفانه و درمانش سخت 

ولی برای درمانش فقط باید حتما ب روانشناس و روانپزشک مراجعه کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم اگر منظورت پارانویا یا اختلال شخصیت پارانوییده، اره درمانش سخته، روشش اینجا قابل توضیح نیست، مثل اینه که بگی یه جراح بیاد توضیح بده چجوری بدون اینکه بریم پیش جراح، آپاندیس رو خودمون جراحی کنیم. 

پیش روانشناس بالینی با رویکرد طرحواره درمانی و احتمالاً  با همراهی روانپزشک باید ببریدش. درمانشم طولانی و نیاز به پیگیری داره

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
عزیزم خودم ن مادرم روانشناسن  اختلال شکاکی بهش پارانویید گفته میشه و یکی از اختلالات مشکله متا ...

پیشنهاد نمیدی با قانون جذب مشکلشونو حل کنن😏😏😀

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
پیشنهاد نمیدی با قانون جذب مشکلشونو حل کنن😏😏😀

قانون جذب برای درمان بسیاری از بیماریا تو دنیا ثابت شدست و البته برای افراد کوته نظر مناسب نیس و اگر کمی مطالعه داشتین متوجه میشدین ک جذب فقط خود فرد باید بخاد و در بینارانی ک دچار پارانویید هستن بیماری رو قبول نمیکنن ب هیچ وجه 

پیشنهاد نمیدم با قانون جذب جلو برن ولی ب شما پیشنهاد میدم شبی حداقل یک خط مطالعه داشته باشین 

2714
سلام من روانشناسی عمومی خوندم افراد شکاک رو پارانویا میگن که از بیماری پارلنویید رنج میبرن و متاسفان ...

سلام یعنی همه افرادی که شک میکنن شکاکن یا علاعم خاص داره؟

یه چیزی بگم استارتر شاید طرف شکاک باشه ولی پارانویید نباشه، تشخیص پارانویید رو هرکسی نمیشینه، حدود ده تا ملاک تشخیصی داره که فقط متخصص میتونه دربیاره، بهش برچسب پارانویید نزنین، بدتره، شاید یه بی اعتمادی وسعت یافته است، نه پارانویا! 

اگر اینطوری باشه درمانش خیلی راحت تره! خلاصه به اینترنت رو باور نکن.  بزار روانشناس بالینی خوب یا روانپزشک تشخیص بده 

اصلا شاید اصل مشکلش چیز دیگه ایه که شما بدبینی برداشت کردید. 

قانون جذب برای درمان بسیاری از بیماریا تو دنیا ثابت شدست و البته برای افراد کوته نظر مناسب نیس و اگر ...

عزیزم من کتابای شما رو خوندم، منتها شما جذبیا چیز دیگه نمیخونین😏😁

قانون جذب برای درمان بسیاری از بیماریا تو دنیا ثابت شدست و البته برای افراد کوته نظر مناسب نیس و اگر ...

من اصلا نمیدونم این بیماری رو دارم یا نه ولی آدمی نیستم قبول نکن مشکلمو من پیش مشاورم میخوام برم مادرم راضی نمیشه و این که هزینشم نمیتونیم بدیم برای همین اینجا پرسیدم هیچ راه دیگه ای نداره؟

سلام یعنی همه افرادی که شک میکنن شکاکن یا علاعم خاص داره؟

علایم خاص داره و حتی ممکنه با ختلالات دیگه ای ترکیب باشه عزیزم نمیشه هر شکی رو پارانویید برچسب زد و تشخیص فقط با متخصص هستش

من اصلا نمیدونم این بیماری رو دارم یا نه ولی آدمی نیستم قبول نکن مشکلمو من پیش مشاورم میخوام برم ماد ...

عزیزم تا چ حد شکاکین میشه بیشتر توضیح بدی ک چرا فک میکنی ممکن اختلال شکاکی داشته باشی 

شاید شما فقط طحرواره ی بی اعتمادی داشته باشین 

کمی بیشتر از علائم و حالاتتون بگین 

2706