2726

من که پسر داییم جوون  فوت کرد از فامیلای مامانم کارت های عروسیشونو پخش کرده بودن انتظار نداشتیم عروسی رو کنسل کنن ولی شب دوم فوتش پشت خونه داییم عروسیشون بود آهنگشون هم بلند صداش خونه داییم میومد نکردن حداقل صداشو کم کنن روز سوم هم خجالت نکشیدن واسه سوم اومدن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بودم احتمالا تبریک میگفتم اما از طرفی به گوششون میرسوندم درست این بیود بیان مطرح کنن و در واقع احترام بزارن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

عزیزم ببخشید قصد آزار ندارم فقط نظرم اینه . خدا رحمت کنه مادرتون رو . اونا بهتر بود اجازه میگرفتن ولی در کل خوشحال باشین دو تا جوون رفتن سر زندگیشون بهرحال آرزو داشتن و اینکه عمر دست خداست اما نمیشه تضمین داد که خدا نکرده یه اتفاق بد دیگه نیفته و دوباره عقب بیفته . دوست من بخاطر همین موضوعات شش سال عقد موند بنده خدا . دیگه این اواخر می‌گفت خسته شدم  و میخواست طلاق بگیره . هر بار اومد عروسی کنه یه نفر به رحمت خدا رفت 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728

خدا رحمت  كنه مادر گرامي اخه اين چه رسمي هست دوتا جوان يك سال به انتظار بنشينن هيچ جاي دنيا همچين رسمي نيست شايد بعد سال مادر شما يكي ديگه به رحمت خدا رفت دوباره بايد يكسال صبر كنن منطقي نيست بهتر اين موضوع عنوان نكنيد 

عمو منم تو اوج جوونی فوت شد چهله عموم نگذشته بود عموناتنیم دخترشو عروس کرد انگار هول بود بعد از دوماه دختره طلاق گرفت وای ما چقد عذاب کشیدیم که اونا شاد بودن درکت میکنم عزیزم بخاطره مادرتم که شده به رو خودتون نیاریددنیا همین جوری نمیمونه شما هم بعدا تلافی کنید 

میشه یه کمکی کنید من چیزی به ذهنم نمیرسه که چیا بنویسم و پست کنم برام مهم نیس درسته ناراحت میشم ولی ...

عزیزم بیخیال باش اصلا برات مهم نباشن

برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین ممنون

حق داری ناراحت بشی. منم پدرم فوت کرد عموم برای پسرش عروسی گرفت. اما اینکه احترام نذاشتن بهتون و اجازه نگرفتن ناراحتیش بیشتره. خدا مادرت رو هم بیامرزه روحش شاد

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

من نمیتونم کامل عنوان کنم که چی هست و چی نیست فقط اینو بگم که این عروسی همش کاره زنداییمه که فقط میخاد داغ ماروبدتر کنه پس خواهشا الکی آدمو قضاوت نکنید بعدشم من فقط گفتم اگه کسی میتونه کمکم کنه یه متنی چیزی بنویسم و بذارم تو پستم همین

2706