2733
2734

با یه اقایی اشنا شدم فقط در حد حرف البته اولش اومد حرفای ناجور بزنه نذاشتم بعد غیر مستقیم میگفت تا اینکه فعلا فقط در حد حرف و درد دل صحبت میکنه

اما میگه علاقه من بهت زیاده و دوس دارم حست کنم و منظورش باز اونجور حرفاس 

میخام بدونم شما معمولا چه حرفایی بینتون زده میشه و چند درصدش از اون حرفاس 

تو رو خدا راستشو بگید؟

اه عقده ی ارضا شدن دارن اینا

که با تلفن ....

کات کن بابا شان خودتونو انقدر افول ندین

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام خوبین خانومی 

منم درگیر یه ارتباط و آشنایی ناجور شدم و توش موندم وقتی اولین بار حضوری همدیگه رو دیدیم اصلا به دلم ننشست قبلش تو مجازی باهم آشنا شدیم خیلی ازش خوشم اومد 😢الان نمیدونم چجوری کات کنم 

اون عاشقمه و فک میکنه منم خیلی دوسش دارم 

LilySlim Fitness goals tickers
اه عقده ی ارضا شدن دارن اینا که با تلفن .... کات کن بابا شان خودتونو انقدر افول ندین

با تلفن😟

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
2738
سلام خوبین خانومی  منم درگیر یه ارتباط و آشنایی ناجور شدم و توش موندم وقتی اولین بار حضوری همد ...

تاریخ😍

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
با تلفن😟

اره

وگرنه چرا باید حرفای ناجور بزنه پشت تلفن؟؟؟ خب میخوان به هدف کثیفشون برسن! ارضا!!

راست راستش رو میگم من بخاطر همین موضوع یه نفر رو از دست دادم .  یعنی اون از این موضوع استفاده کرد تا من رو دک کنه چون حاضر نشدم قبول کنم این نوع روابط رو . بااینکه عاشقش بودم خیلی عذاب کشیدم و.... 

هیچوقت نتونستم ببخشمش

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706