2733
2734
عنوان

این لباس برای مراسم خاستگاریم خوبه؟+عکس در پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 2914 بازدید | 100 پست
مرسی عزیزمممم اره واقعا ممنون میشم چه رژی بزنم که هم ملیح باشه هم به این روسری بیاد

خب اول باید ببینی که چه زنگ رژی بهت بیاد

اول اینکه صورتت رو بشور تا چند روز اصلا ماسک و کرم و.. جدید امتحان نکن 

بعد پرایمر بزن خوب رو صورتت پخش کن 

یه کرم پودر خیلی سبک بزن خیلی کم و خوب پخش کن که ظاهر طبیعی داشته باشه 

بعدش فرمژه و ریمل

ابروهات اگه لازم نیست خیلی دست نزن اگر خالیه فقط جاهای کم پشتشو طبیعی پر کن

رژ گونه هلویی 

با یه رژ کالباسی یا صورتی 

من برای خواستگاری رژ قرمز و تیره و پررنگ نمی‌پسندم 

یه خط چشم نازک هم میتونی بکشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شلوار گشاد ک نمیتونم پا کنم تونیک هم مدل گشاده و بهم نمیچسبه تازه

تا کجات هست شومیزت؟تا زانو اگه هست بپوش ولی اگه کوتاهتره یجوری میشه حالا خودت میدونی ان شالله خیر باشه برات

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2731
2738
عزیزم لباست برای جوراب شلواری کوتاهه  یه دامن خوشگل تا زانو  یا یه شلوار جذب قشنگ تر میش ...

بله منم اینجوری میگم

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
چرا به نظر من روسریشم نازه به شومیزشم میاد

سلیقه ها متفاوته.

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
خب دامنم بپوشه تفاوتی نداره چون باید جوراب شلواری حتما باشه شلوار جذب هم بپوشه خیلی تابلوعه

دامن چیه اخه زیر چادر بد میشه شلوار تنگ باشه بهتره 

2706