2726
عزیزم سه سال ک کم نیست حتما اونم دوست داره ب همین راحتیا بیخیالت نمیشه ایشالا ک آروم میشه بر میگرده ...

نمیشه شمارمو عوض کردم پیجمم همین طور نمیخام دیگه هیچ نشانی ازم داشته باشه😢😔

عاشِخِ لباشک🤪😼😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر عاشقتون باشه از چشم هاش مشخص میشه وقتی نگاهتون میکنه غم توام با نگرانی تو چشماش موج میزنه همیشه ...

پسری ک من جدیدا بااون درارتباطم تقریبا این ویژگی هارو داره حدود 2ماه سعی میکرد دل منو ب دست بیاره و من حدود سه هفته پیش ب اخرین پیشنهادش جواب مثبت دادم من دوستش دارم اما ن اونجوری ک بایدنمیخوام بیشترازاین وابستم بشه میخوام بدونم اگ من این رابطه رو تموم کنم میتونه فراموش کنه؟باتوجه ب اینکه همکلاسی هستیم و منو زیادمیبینه میشه نظرتونو دراین موردبدونم؟چون واقعا بعضی اخلاقامون باهم نمیخونه وجفتمون ادم های لجبازی هستیم امااون نمیخواد این قضیه رو قبول کنه

2728
چی گفت اون؟ چطوری رفتار کرد؟

میدونی چرا کات کردیم؟

چون گفتم میخوام برم دانشگاه اونم خط قرمزش بود

گفت تمون کنیم

وقتی زنگ زدم فوق العاده سرد فقط گلایه کرد ازم و گف دیگ همه چی تمومه ولی منه احمق گفتم نزار کش پیدا کنه و همینجا بحثو تموم کن الانم معمولیه باهام

صحبت از ازدواج نکرده؟

میگه نمیشه ازالان برای اینده تصمیم گرفت اماماواقعا اخلاق هامون باهم جور درنمیاد جفتمون ادم های لجبازی هستیم و جفتمون خودرأی هستیم وهرروز تقریبا دعوا میکنیم اما واسه جدایی راضی نمیشه

بله

فراموشی بهترین راه حله.اشتباهه محضه کسیو ک دیگه وجود نداره تو ذهنت بذاری بمونه.

ی دوستی داشتم دیقا بخاطر همین عشقو عاشقی کل زندگیشو باخت.

اون ک رفته دیگه رفته دیگه برگشتن نداره.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
نه من کاری کردم که با معذرت خواهی حل نمیشه هیج وقت.. بهم گفت برام تموم شدی برای همیشه 

هیچ کس هیچکسیو فراموش نمیکنه الان شوهر منو ول کنی لیست دوس دخترایی که فقط در حد شماره دادن بود رو هم یادش میاد اونم یادش نمیره ۳ سال کم نیس فقط تو اعماق دلش نگهش میدارع

2706