2737
2734

بمن بگید اون فراموشم میکنه یا ن؟؟ هرچند دوسم داشت.سه سال باهم بودیم مقصر من بودم رفت یرای همیشه دیگه هرگز هم برنمیگرده هرگز..یعنی یه روز می رسه من تو قلبش یه زخم کهنه بشم😔یعنی یه روز میره ازدواج میکنع؟😔فکرش دیوونم میکنه..دارم بدون اون خفه میشم همه شهر همه روزا برای من غمزده اس. آسمون غمگینه برام.هر جارو نگا میکنم اونو میبینم..قلبم رو نمیتونم آروم کنم خدایا کمکم کن

عاشِخِ لباشک🤪😼😋

جنتلمن هاي سايت الان ميان ميگن نه هيچوقت فراموش نميكنيم

ولي در واقعا اصلا نميدونن راجب كي حرف ميزني😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازدواج ک قطعا میکنه .چون خودش ولت کرده احتمال زیاد فراموشتم میکنه .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2738
از اقایون اینجا سوال نکن،اونا فقط تو تاپیکایی میرن ک نباید برن🤔

😂😂😂😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706