2726
عنوان

دوستانی ک بارداری پوچ داشتین عدد بتا چند بود

| مشاهده متن کامل بحث + 5702 بازدید | 39 پست
فدات گلم حتما میخونم 

عزیزم سوره الرحمن واسطه تقسیم سلولی و رشد جنین عالیه 

سوره الحجرات مانع سقط میشه 

نذر شیر کن تو ماه محرم تو روز علی اصغر پخش کنی 

نذر نمک هم خوبه 

هم کم خرج هست و هم ان شاءالله حاجت میدن 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوروز بعد تاخیر بتام 270 بود 

5 هفته و 4 روز هم خونریزی و 6 هفته و 3 روز هم سقط کردم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
عزیزم اصلا استرس نگرانی نداشته باش راحت تا ۸ هفته جا داری 😘 ان شاءالله چندروز دیگه استرست با شادی ...

مرسی گلم انشاالله 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2728
عزیزم سوره الرحمن واسطه تقسیم سلولی و رشد جنین عالیه  سوره الحجرات مانع سقط میشه  نذر شی ...

چشم گلم 😍❤️

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
منم بارداریم منجربه سقط شد و توهفته شش بودم..اولش با لکه شروع شد... انشالله که صداقلبشوبشنوی عزیزم

مرسی عزیزم ایشاالله لکه بینی زیاد داشتید 🤗

من دوروز بعد تاخیر بتام 270 بود  5 هفته و 4 روز هم خونریزی و 6 هفته و 3 روز هم سقط کردم

عه پس ربطی به بتا نداره 😢

عزیزم سونو رفتی؟؟ چی گفت  منم ۶  هفته۳ روز ام

رفتم گفتن به احتمال زیاد پوچ 

6 هفته 5 روزم 

امروزم همش احساس می کنم دارم پریود میشم شمام همچین حسی دارین؟ 

رفتم گفتن به احتمال زیاد پوچ  6 هفته 5 روزم  امروزم همش احساس می کنم دارم پریود می ...

من رفتم سونو گفتن جنین وجود داره 

عزیزم استرس نداشته باش بخداا استرس خیلی بده ول کن بگو هرچی بشه همونه 

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
من رفتم سونو گفتن جنین وجود داره  عزیزم استرس نداشته باش بخداا استرس خیلی بده ول کن بگو هرچی ب ...

مرسی عزیزم تهرانی؟ 

واینک شمام علائم پریودی دارین؟! 

پوچ ینی چی جنینو ندیدن؟؟؟ شاید زود رفتی 

بله جنین تشکیل نشه میشه پوچ 

دکترم گفت 14 اسفند بیا همه چیز معلوم میشه 

مرسی عزیزم تهرانی؟  واینک شمام علائم پریودی دارین؟!

نه تبریزم

من تو ۴ هفتم داشتم حتی درد وحشتناک پریود یهو دردم میگرفتو انگار ببخشید به واژنم فشار میومد ولی یه شب شد فرداش فهمیدم حامله ام و ازمایشو اینا بعدش رفتم سونو گفت جنین وجود داره و داخل رحمیه ولی خیلی کوچیکه هنوز طبق  زمان پریودت 

بله جنین تشکیل نشه میشه پوچ  دکترم گفت 14 اسفند بیا همه چیز معلوم میشه

ازمایش بتا رفتی؟؟ اگ ازمایش بتات مثبت باشه مطمعن باش نی نی ن داری  شاید زود رفتی سونو 

2706