2737
2734

وقتی آزمایش دادین چند روز بعد تاخیر بود 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

عزیزم چند هفته ات هست ؟

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
عزیزم چند هفته ات هست ؟

6 هفته 4 روز 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی اینجا هیچ کس بارداری پوچ نداشته 😢😢😢😢

2728
بهت گفتن پوچه؟ 🙄

گفتن ولی من ک باور نمی کنم 

فعلا صبر کن. انشالا ک پوچ نیست. ❤️

مرسی عزیزم آخه تو 6 هفته هنوز معلوم نیست چیزی بخاطر همین امید دارم

2738
خیلیا تو 6 هفته هیچی ندیدن بعدش تشکیل شد صحیح و سالم. لکه بینی داری؟ 

منم امید به همیناس 

داشتم 2 روز بود با استفاده شیاف خب شد ک دیگه شیافم نمیزارم همه اش و استفاده کردم 

امیدت بخدا باشه. سوره یس زیاد بخون. انشالا ک مشکلی نداره عزیزم. ❤️

فدات گلم حتما میخونم 

اگ پوچ باشه و بخواد سقط بشه خودت میفتی ب خونریزی 

میدونم فعلا ک منتظرم ببینم چی میشه هر چی خدا صلاح بدون همون میشه برام 

6 هفته 4 روز 

عزیزم اصلا استرس نگرانی نداشته باش راحت تا ۸ هفته جا داری 😘

ان شاءالله چندروز دیگه استرست با شادی تمام میشه و صدای قلب نازش میبینی

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706