2726
عنوان

من چيکارکنم ؟؟

105 بازدید | 16 پست

سلام ما کلا 4جاري و 2تا خواهرشوهريم جاري اوليم هميشه ميخواد همه چيو بفهمه امروز پيام داده که روز مادر چي براي مادر شوهر بردي؟بعدم چون ديده شوهرم طلافروشي بوده زنگ زده پرسيده برات چي خريده؟هرچي خواستم نگم هي سوال ميکرد بنظرتون چيکارکنم؟کلا جاري هام رو من حساسترازبقين

خدايا شکرت ان شاالله هرچي خيره همون پيش بياد 

جواب سر بالا بده دیگه ازت نپرسن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بپیچون

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو حالا اخر یه چی گرقته خبببببببببببب دیگه چه خبر

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

انقدر ج نده و لبخند بزن که دیگه نپرسن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
بهتروقتی زنگ زد جواب های پرت والکی بده 

سوالو با سوال جواب ميدم ولي جاريم سر زبونش بيشترازمنه من کم ميارم

خدايا شکرت ان شاالله هرچي خيره همون پيش بياد 
هميشه پيام ميده جواب نميدم امروز زنگ زده

بپیچون جواب نده بحث و عوض. کن بزار خودش متوجه بشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706