2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی سنگ تکون میخوره درد وحشتنااااااااکی داره، طوری که به هیچ وجه نمیتونی صاف وایسای و مسکن بزنی هم یه حالت سنگینی داره انگار یه وزنه گذاشتن جای کلیه‌هات. حالت عادی درد نداره. 

یک روز آخرین کسی که تو را می‌شناخت خواهد مرد و خاطره ی تو فراموش خواهد شد..
2728
قبلا چندبار رفتم گفتن چیزی نیس اما‌همیشه‌ تو ازمایش ادرار خون بوده ادرارمم‌ بدبوا

آزمایش ادرار بده، ممکنه عفونت باشه. درد عفونت ملایمتره

پهلوت درد میگیره میزنه ب پشتت

مشکل در ادرار کردن

لرز بدن و.....

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
لرز ندارم اما‌ پشت و پهلو درد تکرر ادرارینا دارم

برو یه جای مطمعن سونو بده .اگه سنگ باشه مشخص میشه 

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
ازمایش دادم عفونت داشتم اما ذلیل شده دکتر هیچی ننوشت همش‌میخوان الکی بری ویزیت بدی فقط

همین داروها کلیه مامان منو خیلی ضعیف کرده. من خودمم کلیه‌م تا حالا دوبار سنگ خیلی ریز ساخته ولی دکتر بهم دارو نداد، گفت جنس سنگت رو نمیدونم فقط چیزایی که باید و نباید بخورم رو گفت. شما هم باید میپرسیدی حالا که دارو نمیدی چ مراقبت هایی میخواد

همین داروها کلیه مامان منو خیلی ضعیف کرده. من خودمم کلیه‌م تا حالا دوبار سنگ خیلی ریز ساخته ولی دکتر ...

آخه منم کیست کبد داشتم

۶۰۰ تا قرص البتدازول خوردم

بعد اون اینجوری شدم